P
Reaction score
0

Profile posts Latest activity Postings About

• Uhh z Most je pa tud pol mal daljša ... ampak, Lj je itak tolk mjhno mesto d itak ni problema an :)
    Upam, d si fajn štartala v novo šolsko leto;) Pr men je blo res smešno ... sm se "preselila" iz centra na pravo podeželje. Mi je blo čist smešn kk so tam v Rožni traktorji pa ovce pa ... :D
    Ahja, js nism šla v študenta lih zaradi kakovosti sob in vsega tega... ne morm rečt, da sm potem dobila 100×boljša stanovanja, ampak mal več mira, redu in čistoče je vseen. :lol: Js mam tud dokaj delč do filofaxa, zdej sm v Mostah. Ampak bo kul, I guess.

Hehe, mogoče bo letos kej zanimivga in zabavnega. :dance:
    V stanovanju sm, nočem v študenta :D Jah.... je vseen predaleč, da bi se vsak dan vozila. Kaj pa ti?

Gotovo je kako presenečenje in bomo zvedli za Božič :D
    Jst bi prow z veseljem doma ostala :lol: Ampak ok, upam, da se bomo meli fajn. Oz. vsaj kolkr tolk v redu. :)

A veš kaj je ta RSVP na coldplay.com?
    Hahaha, to je še kar podobno unim varnostnikom iz Prage :lol: Niso bli pri tanajbolj organiziranih :p ma važno, da je bil koncert super. :nice:

Za zdej so končali, ne? Kokr vem, so meli včerej tazadn koncert..
    Sam da ti je blo všeč :nice: Sm slišala, da so bli Italijani kar precej švoh pri organizaciji :rolleyes:
    Waaa, koncerti.net so zakon, ful prjazni. Sam prej bi morali pridet tisti njihovi busi na koncerte in ne šele ob 17h. :confused:
    Ti je uspelo pridet v prvo vrsto?

Jap, lohk se dobimo na kkšni pijači v LJ, enkrat ko se faks začne. In ja, se priporočam za dvd z Across the Universe gor. :nice:
    Sudokuji so zakon :D :D Sam unih ta težkih mi še zdej ne uspe rešit :disappointed:
    Škoda, k te una punca ne bo mogla pridet iskat :( Držim pesti da ti bo uspelo dobit kkšn avtobus/vlak bl zgodej kot pa zjutri. :nice:
    *fingers crossed*
    O ja, si ne morš niti predstavljat. Pogrešam folk k sm ga spoznala, tuki doma je prava beda :lol: :bigcry:

Ne, nism še vidla tistga filma ampak nameravam enkrat v bližnji prihodnosti. Baje je ful dober.. :smiley:

Js zdej berem vampirely.wordpress.com Piše ga ena punca, k bere Twilight in hkrati komentira napisano. Smešno da dol padeš :laugh4: Harryja Potterja sm že prebrala, kar kul zadeva, ja. :nice: Ampak govorim o originalu, v prevode se raj ne spuščam :confused:

Ijoj, to je kar zgodi, ja :confused: Ma sej bo fajn, bo čs hitro minil, sam kšno revijo si vzemi za brat k jo lohk potem vržeš v smeti al neki. Nasvet: čim manj stvari s sabo vzet! K smo šli na Radiohead, sm vzela sam fotoaparat, dala notr eno napol stopljeno frutabelo in neki evrov za merch, pa še eno plastično vrečko in notr litr vode, sendvič, neki sadja in čips. Tok da nism umrla med čakanjem in lih dovolj za pojest (al pa raztalat med folk), da mi je ni blo treba notr vlačit. :)

Ah ja. Chris in njegov afro. Kratke lase mu dost bolj pašejo. :D

Jp, ti pošljem link na zasebca, če pa ne bo delal, mi pa ti dej svoj link... so že ble neke težave s tem. :confused:
    Jp jp, v nedeljo je bil koncert. Danes so v Leedsu in jutri v Readingu :bigcry:

BFM mi je fajn, drugih bendov pa ne poznam najboljše. mogoče kakšn singl, to je pa tud vse. OK, Killersi so mi kar kul. :)

Ma ja, isto je z mano. Če bi bla Slovenija mal večja, potem bi mogoče pršli k nam mal bolj znani bendi.... :S

Na nobenmu super glasbenemu festivalu še nisem bla - samo na Njokih. Bi pa šla na kak Roskilde, Glastonbury ali pa Reading/Leeds. :wideeyed: Hja, tja grejo sami kul bendi pa še kakega novga spoznaš (pa še v Angliji si).

No, škoda k ni avta, ampak vsaj nekdo vaju bo prišel iskat! :dance: Tud to je neki :cool: Za buse je pa tko... za unga iz Idrije do NG ne vem, vem sam, da je iz Ajdovščine do NG 3,50€, iz Ajdovščine do LJ pa 8,30 :confused: Po mojem je lih neka taka cena za relacijo Idrija-NG, ampak nism prepričana.. če ne lohk pokličeš na avtobusno, bi ti morali povedat. :)
    Ajoj, si pa mela res fajn sošolce :sick: Lih za jih mal oklofutat. :confused:

V Nemčijo grem na eno poletno šolo, hopefully. Zdej je pršlo do nekih zapletov. :bigcry:

Hm. Drgač poslušam še Coldplay :)lol:), Sigur Rós, The Smiths, Siddharto, The Beatles in najbrž še kej. Sam vse je bl tko .... kadar ne poslušam Radiohead. :lol: Kaj pa ti? Bo kkšn fajn koncert v LJ al pa kje v bližini?

Kako je z avtom? Upam, da ti ga je uspelo dobit! Dobra je tale finta s pospravljanjem. ;)
    Mislm, da niti ni blo druge šanse za Madonno za nastopat. Križanke in Tivoli sta najbrž premajhna za "njen spektakel" :rolleyes:
    Se pravi, da je blo fajn na The Killersih? :) No, sej mi je mal žal, k nism šla.

Mah, ni tok težko. Jezik kot jezik. :) Ne govorimo zdej od kitajščine in tega... je pa res, da veliko zahtevajo. :confused:
    Ma ja, kkšni profesorji znajo bit težki povsod. Kar se pa sošolcev tiče... sm slišala, da so neki posebneži tam :D

Mah, še zmeri nism dobila prevoza, ne karte... pa še v sredini septembra grem mal v Nemčijo baje (si morm še karte za vlak zrihtat, pa sploh nimam cajta zdej za to), tko da bom morala enkrat vmes za faks še mal poskrbet, tko da verjetno ne grem v Udine. :confused:
    Ja, na Radioheade. :) Sam res škoda k pr nas ni nobenga fajn koncerta.... Zadnjič sm bla res ful jezna k sm zvedla, da ne bo Madonne. Sej je ne poslušam in tud na koncert ne bi šla lih zarad tega, sam sm res upala, da ga bodo izpeljali in tko privabli še kakšne druge glasbenike. Sam so pa tud Slovenci šutasti kar se tega tiče. Karte se jim zdijo predrage, če morjo zanje dat več k 20 €. :rolleyes:
    Na The Killers nism šla kr sm mela izpit nasledn dan in sm se morala učit... Če ne pa bi verjetno šla, who knows. Ti si bla?

Sam da si ugotovila, kaj ti bl leži. Brezveze bit nekje, kjer ti ne ustreza. :) Js pa ostajam na FF, na prevajalstvu. Smer slo-ang-fra. Ful fajn se mam, razn kadar moram delat seminarske al pa se učit za izpite :D
    Js tud nism dobila nobene službe, ampak morm vseen še eno seminarsko končat predn grem v Prago (na koncert :lol:) in se mi ne da in rajši razmišljam od koncerta :D Kaj študiraš, btw?
    Mislm, da ne bojo :D Vsaj takrat k sm šla v Milano na radiohead niso... mi smo pršli tja ob 17h (čez eno uro so se odprla "vrata") in sm dobila kar dobr plac. Tko... v eni 8. vrsti od odra sm bla. :D Ne se prevč sekirat :nice:
    Šoferji na Avrigovih avtobusih so ponavadi zlo prijazni :lol:
    Vem, kaj misliš in se popolnoma strinjam s tabo - ni preveč fajn stat nekje zadaj in samo slišat, kako igrajo. V tem primeru si rajši zavrtim cd. :rolleyes:
    Mah... en tolk. :) Iz Ajdovščine sm in vsi prijatelji, k se peljejo z vlakom, gredo do Logatca al pa do Ljubljane z busom/avtom, naprej pa z vlakom, tko da ne vem. 100 % ga ni po direktni liniji Logatec-Ajdovščina-Nova Gorica. Zdej če pa gre čez Sežano, pa ni panike. Tistih krajev ne poznam :D
    Oj! Ni panike :)
    Samo ni direktne povezave Logatec-NG, veš. Če bi bla, bi mi že zdavnaj opustili avtobuse in se z vlakom vozili :) Razn če hočeta it preko Jesenic, sam ta pot je tok dolga, da se ne splača. Raje pojdita z busom do NG, pol pa na železniško v Gorico in pol do Udin.
    Za nazaj je pa res problem, k res ni nobenga vlaka pred 5h. :confused: mogoče bi bli avtobusi, sam za to pa res ne vem, kako je organizirano v Italiji. Kaj pa, če bi se s koncerti.net zmenli, da bi šli samo nazaj z njimi? načeloma se z njimi da zmenit...
    Lp, Nina
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…