buckinglory
Reaction score
30

Profile posts Latest activity Postings About

• Oo sesja :< Współczuję. Aż cieszę się że jestem jeszcze w liceum ;) Ooo moim marzeniem jest odwiedzić The Bakery, pewnie bym się poprzytulała do ścian i obmacała wszystkie klamki xD
    U mnie wszystko w porządku. Czekam z niecierpliwością na jakiś news o LP6 :')
    Tak w ogóle, jedziesz może na Orange Warsaw?
    Aktualne! I dzięki za info bo właśnie tydzień temu dość poważnie zaczęłam o tym rozmawiać z pewną znajomą z Anglii i też mi mniej więcej tłumaczyła co ile wyjdzie. Dzięki wielkie :D
    A co tam słychać w ogóle? :)
    Sorry że tak długo nie odpowiadałam ale szczerze powiedziawszy trochę zaniedbałam moją aktywność na coldplayingu :(
    Niektóry przedmioty w szkole są kompletnie niepotrzebne... Ja z pewnością nigdy nie będę potrzebowała znać całej tablicy pierwiastków studiując filologię angielską (jeśli się uda i jeśli nie zmienię planu).

Mam do ciebie pytanie, bo byłaś w Londynie jakiś czas temu, pamiętam, że o tym gadałyśmy. Od jakiegoś czasu chcę odwiedzić Londyn i tak się zastanawiam ile pieniędzy mam na to przeznaczyć. Mogłabyś mi powiedzieć mniej więcej jak z samolotem i noclegiem? Może mi coś polecisz i doradzisz :)
    Fajni rodzice w takim razie! :D Powodzenia z tymi studiami, ale opinie i tak nie zawsze świadczą o tym czy szkoła jest dobra czy nie :)
    Moim zdaniem powinni trochę pozmieniać te egzaminy i w ogóle cały program nauczania bo jak na razie uczymy się niektórych rzeczy kompletnie niepotrzebnie kiedy, rzeczy które każdy powinien wiedzieć są zaniedbywane albo w ogóle ich nie ma w szkołach... ehh, edukacja Polska.
    a myślałam nad zaocznymi? Żeby pracować w tygodniu?
    Tym bardziej te pytania są głupim pomysłem ponieważ te lektury są czasami nie do przeczytania... Takie to głupie czasami, że aż idzie się pociąć... No, ale jak mus to mus :(
    No to wpadaj, będziemy czekać ;)
    Wo, Uwielbiam Beyonce, świetna jest ♥
    Not o dobrze ci ta matura poszła! :D Gratulacje.
    Ja niestety pisze dopiero za dwa lata i cała podstawa się zmienia i nie będę robić prezentacji :(
    W sumie nawet nie wiem jak będzie do końca ta moja matura wyglądać. Wszystkie te zmiany są jakieś chore totalnie zbędne... :/
    Mnie ogólnie dawno na coldplayingu nie było... ahh. I jak tam wyniki z matury? :)
    Ja jakoś osobiście nie czuję tych wakacji, może to przez pogodę. Nie wiem.
    A koncertowy plany mam! Idę na jeden dzień Coka. Muszę zobaczyć Florence, po prostu muszę! :D
    Woah, zazdroszczę Beyonce ♥
    skoro już marzyć to po całości ;) Ale w sumie też nie chciałabym niszczyć ich związku więc mogłabym być zwyczajnie ich sąsiadką podglądającą Chrisa przez okno :D Oh taak xD haha
    ja specjalnie wstałam wcześniej haha i tak się ekscytowała że masakra! I w dodatku ten garniak i piosenka z Michaelem Stipem omomo ♥ :D Teraz jestem od niej uzależniona
    No proste że tak! Wstałam o 5 rano żeby niczego nie przegapić :D To było boskie! Nawet nagrałam to przez przypadek i codziennie po kilka razy sobie oglądam :D
    Też nie mam. Wiem, że coldplayerzy coś organizują w Warszawie, ale nie chce mi się tam jechać ;)
    Z tego co wiem to nie ma. Ale jedna dziewczyna z coldplace była w jakimś muzeum i tam była kurtka Chrisa z VLV ery. Ja osobiście byłam już w jednym muzeum figur i było zarąbiście, ale będąc w Londynie chyba wolałabym zaoszczędzić, kupić jedzenie i namiot i rozbić obozowisko pod bakery. :>
    Ooo słyszałam o tym muzeum! Musi tam być odjazdowo! :D
    Nie zapomnij porobić zdjęć i filmików jak już będziecie na miejscu bo będę chciała to wszystko zobaczyć! Każdy centymetr! :D
    Ja właśnie jak już będę jechała do Londynu to główną atrakcją będzie The Bakery, dlatego jeśli pojadę z kimś kto coldplay nie lubi lub z jakimś obozem/klasą etc. to będzie problem...
    Ja mam taki plan ogólnie by studiować w Anglii, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
    P.S. planujesz przejść się pod UCL? Takie coldplayowe rejony też ;D
    Myślałam, że będzie drożej. Ale dałaś mi nadzieję! :D
    Powodzenia ze wszystkim i z koleżankami :)
    Masz już listę miejsc które chciałabyś zobaczyć?
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…