[19-Sep-2012] Coldplay @ National Stadium, Warsaw, Poland

Radek

xylobryte
Coldplayer
Właśnie, po POLSKU piszmy.
świetnie! Na Coldplace.pl organizujemy już transparent

Ragdoll

New Coldplayer
Coldplayer
Kupujecie bilety na płycie czy trybunie?
Ostatnio kupiłam na tej drugiej, ale ludzie byli nieco drętwi, chcieli oglądać koncert na siedząco :thinking: Gdy wstałam nieźle się oburzyli (mam 180 :p) Tak było w Niemczech, zastanawiam się czy u nas nie będzie podobnie...

hps

happy?
Coldplayer
Cześć dziewczyny ! :)

My osobiście płytę, zdecydowanie.

A ja będę w GC celował, o ile oczywiście będzie.

Ragdoll

New Coldplayer
Coldplayer
Też wezmę płytę :D
Mogliby zrobić GC, miałabym pewność, że nie wyląduje na samym końcu. Jeśli nie to trudno, ale stres będę miała ogromny :p

storm99x

Coldplayer
Coldplayer
I will be making the trip all the way from Canada to see them in the country of my nationality - I am thrilled!

I don't mind where I will be sitting, as long as I am there and enjoying the show with my fellow Polish friends! My issue will be the time difference of when the tickets go on sale in Poland, and the time it will be here in Yellowknife! Haha I will be buying tickets at 2AM! Hah!

Can't wait until Tuesday, good luck to all trying to get the tickets of their choice!

boomelka

New Coldplayer
Coldplayer
Wow, so you will come such a long way!
I am just a little bit nervous as I tried to get tickets for December european shows (London and Paris)...and I failed...The site was overloaded and after few minutes it was sold out or I was redirected to a site which sold tickets much much more expensive.
I would not imagine there would be so much demand for Warsaw gig in 9 months, but anyway I am a bit worried.
So good luck to (me) and everybody!

boomelka

New Coldplayer
Coldplayer
Hps - dzięki! :)
And thanks for the links !
Which tickets you are aiming for? (Nie wiem już w jakim języku pisać, bo nie chce być niegrzeczna...) Ja chyba jednak spróbuje na Golden Circle...

hps

happy?
Coldplayer
To boomelka:

Ja kupuję Golden Circlę EE :) Nie chcę żałować że nie dołożyłem stówy i nie byłem tak blisko jak bym chciał...

Ragdoll

New Coldplayer
Coldplayer
Muszę mieć GCEE :rolleyes: Szkoda, że bilety są od 10.01, mogłyby wejść do sprzedaży na początku lutego.. Styczeń to u mnie miesiąc urodzin, cała rodzina - 4 osoby. Wydam wszystkie oszczędności :stunned:

hps

happy?
Coldplayer
Ja wydam więcej niż mam, ale cóż, czasem po prostu trzeba !

boomelka

New Coldplayer
Coldplayer
Mam! :) Do Golden Circle, bo też stwierdzilam, ze to tylko stowa róznicy
dzięki za pozytywne energie mnie panikującej .
dajcie znać jak Wam poszło.