da polish zone/ strefa polska

Juralvi

Illusion&Dream
Coldplayer
Cris84Poland, dziękuję za zaproszenie! :) Już lecę obadać i mam nadzieje, że wkrótce się oswoję :D

hps

happy?
Coldplayer
Największe polskie forum Coldplay - Coldplace.pl zmieniło adres na Coldplace.eu :)

hps

happy?
Coldplayer
Poky, nie masz u nas konta? Załóż koniecznie !

I spamujmy trochę ładnie w wątku z naszym koncertem w dziale Coldplay Live, przecież Polacy najlepiej umieją spamować na takich wydarzeniach :)

https://www.facebook.com/coldplace.eu - Kliknijcie lubię jeśli możecie, bo dopiero założyliśmy fanpage - z aktualnym, już zmienionym adresem :)

Poky

Coldplayer
Coldplayer
Racja, może przy okazji uda się zainteresować koncertem naszych sąsiadów. :)

hps

happy?
Coldplayer
Informacja o konkursie z biletami będzie też tutaj, na CPingu w dziale Coldplay, ale obecnie ugaduję to z administratorem. Może uda się jeszcze coś w tej sprawie zrobić lepszego, ale zobaczymy ;)

UdaPruda

found love in chaos
Coldplayer
Hello, sorry to interrupt with non-Polishness.
Could you please tell me if Warsaw is a scary city? Is it safe? Is it ridiculous for a 16-year-old to go wandering alone there? And how about English, do many people speak it? I know, these are quite silly questions, but they matter to me right now :D

Thanks in advance : )

lizoczka

New Coldplayer
Coldplayer
la.cri.mosa ha, you made me smile :D I'm not taking the piss or anything but it was kind of a cute question. Well, Warsaw isn't a scary city - it's actually amazing and people there are quite friendly - definitely most of them can speak English. Though I wouldn't recommend wandering around alone at night - of course the centre of the city should be safe and I am sure it is but if you're staying outside the centre of Warsaw - better take a taxi to get there (they're not expensive so it's fine :D)

But anyway, Warsaw isn't scary at all so don't worry, you don't need to be afraid of anything (and definitely not your life lol :D)
Have fun!

UdaPruda

found love in chaos
Coldplayer
Oh, thank you very much! I wouldn't be staying the night if I'm alone and I think I wouldn't leave the city centre, especially because all the objects I need (bus station and ticket office) are a mile apart :D Have you been living there?

Accola

New Coldplayer
Coldplayer
Witam, jestem nowa na forum, w zasadzie jako fanka Coldplay też. Cieszę się że znalazłam jakies miejsce w którym mogę mówić po Polsku bo w innych tematach to jedynie czytam i w ogóle się nie udzielam.

bigbambo

Mrs. Brightside
Coldplayer
PILNE
Czy ktoś tu obecny ma do sprzedania bilet na wrześniowy koncert w warszawie na Golden Circle? uzbierałam akurat kasę a tu zabrakło biletów :(

hps

happy?
Coldplayer
Ciężko będzie.

Na Coldplace.eu tam u nas są oferty, i przeglądaj last fma i stronę wydarzenia na FB :)

pshemek

New Coldplayer
Coldplayer
witajcie!
Niektórzy z Was rozpoznają mnie po nicku z polskiego forum, a od dziś będę też spamić tutaj, może trochę angielskiego się poduczę :D

Darlene_Ihnfsa

Rising
Coldplayer
Dobry wieczór.
Uczę się polska on-line bo chcę studiowác jdeden semestr we Wrocław w kilka lat.
Studiowałam turystykę. Studiuję filologię hiszpańską. Mówiony angielski, francuski, portugalski i uczę
się niemiecki w uniwesytet..
Lubię gotować, zajmowac się ogródkiem, czytać, pisać, słuchać muzyki, wysyłać i otrzymać pocztówka.
Lubię pisarze realistami alo równieź tajemnica i fantazja.

Is that correct and understable? Thanks in advance.
Do you mind if i post here from time to time to practice a bit?

pshemek

New Coldplayer
Coldplayer
Jak najbardziej zrozumiale :)
witam i zapraszam do Wrocławia, sam od października zaczynam tam studia :)

Darlene_Ihnfsa

Rising
Coldplayer
Jak najbardziej zrozumiale :)
witam i zapraszam do Wrocławia, sam od października zaczynam tam studia :)
studiuje pan na Wrocław? Co pan studiuje? to jest dobry uniwersytet na językach?
Chcę, aby tam studiować za pośrednictwem programu Erasmus w ciągu dwóch lat.

pshemek

New Coldplayer
Coldplayer
medycyna :) nie wiem jak wygląda ranking polskich uczelni pod względem nauczania języków, ale Uniwersytet Wrocławski jest na 7 miejscu w Polsce :)