Hrvatska?

Myla X

New Coldplayer
Coldplayer
Bok ekipa, vi to spavate zimski san :) Evo nešto da vas malo razbudi :D
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Zg8idvMhn2k"]Coldplay - White Shadows Live - YouTube[/ame]

lndnsky

= London Sky
Coldplayer
Lijepo buđenje... :)
Nije zimski san nego ispitni rokovi i tumblr. CPing mi je postao malo dosadan, sad se zabavljam na tumblru. :)

I naši dečki su best british band. :)

lndnsky

= London Sky
Coldplayer
Evo ja se jučer vratila iz Londona. Bila sam kod studija. Slikala se i tak. Ali oni su u Americi pa ih nisam vidila što je dobro, jer bi ja umrla da sam ih vidila. Vjerojatno bi prešla s druge strane i imala napad panike u kojem bi promjenila svih 16000 boja koje moje lice uspije proizvest. :)
Ali evo dvije slikice.
The Bakery

The Beehive

Alien Radio

Fran
Coldplayer
Evo ja se jučer vratila iz Londona. Bila sam kod studija. Slikala se i tak. Ali oni su u Americi pa ih nisam vidila što je dobro, jer bi ja umrla da sam ih vidila. Vjerojatno bi prešla s druge strane i imala napad panike u kojem bi promjenila svih 16000 boja koje moje lice uspije proizvest. :)
Ali evo dvije slikice.
The Bakery

The Beehive
Aaaaa odlično, blago ti se! :D

Tipičan Londonski dan, kiša :heart:

Btw, jel The Beehive odma prekoputa The Bakery?
I jel ima Mylo-grafita u okolici, možda?

lndnsky

= London Sky
Coldplayer
Da. Odma preko ceste. :) Tri dana je bilo sunčano i onda je u nedjelju krenulo tipično londonsko vrijeme. :) Ali to nije umanjilo ljepotu grada i te ulice. :)

Nema ništa što bi normalno prolazniku davalo ikakve znakove da Coldplay stvara glazbu iza tih zidova. Nema grafita, leptira, ničeg. The Beehive više izgleda kao napuštena zgrada. Ne vidi se ništa unutra, na prozorima su gusti zastori. Samo se na jednom na prvom katu vide obrisi stepenica.

A ulicu pored živi gospodin pjevač, također nema znaka da tamo živi iko tako poznat. Jedino po čemu se da zaključiti da netko bogat živi je veličina kuće i dvoja masivna vrata. Na jednima piše "ulaz" a na drugom "ulaz za dostavu".

lndnsky

= London Sky
Coldplayer
Glasovala. :) Čak i ne stoje tako nisko. Al bitno da su One Direction na vrhu! No iznenađujuće je da je Coldplay uopće na listi pa ću klikat par puta dnevno.

I komšiluk pozdravlja i tebe. :)

lndnsky

= London Sky
Coldplayer
Ste vidili kako su Željku Joksimovića optužili da je plagirao Coldplay???
Oko 0:20 totalno sliči početku Paradise...
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ay42-5qgEgM&feature=player_embedded"]Zeljko Joksimovic - Synonym ESC SERBIA 2012 English Version - YouTube[/ame]

nb97

Coldplayer
Coldplayer
Nadam se da vam nece smetati jedan komsija iz Srbije koji mnogo voli Coldplay :D

lndnsky

= London Sky
Coldplayer
Dobrodošli!!! Ne smeta nama niko, samo postajte.

Ma da ostatak je drugačiji, ali isto mislim da je nepobitno da je taj dio malo posudio. Iako mislim da Coldplayu to ne znači ništa, jer ko je dalje od država bivše Jugoslavije čuo za Joksimovića.

nb97

Coldplayer
Coldplayer
Da li postoji neki aktivni domaci (srpski, hrvatski,....) sajt koji pise o bendu?

lndnsky

= London Sky
Coldplayer
hrvatski sam 100% sigurna da nema. a za srpske, bosanske itd, mislim da nema, ali ne mogu ti točno reći.

Alien Radio

Fran
Coldplayer
neznam ni ja za hrvatske Coldplay blogove...

Ma da ostatak je drugačiji, ali isto mislim da je nepobitno da je taj dio malo posudio. Iako mislim da Coldplayu to ne znači ništa, jer ko je dalje od država bivše Jugoslavije čuo za Joksimovića.
Coldplay su stoput već drugi tužili zbog malih sličnosti, i uvijek bi se izvukli... Ne vjerujem da će oni sad njega tužiti.

lndnsky

= London Sky
Coldplayer
Ma naravno da neće. Ali ja sam ubiti sretna što je on to napravio. Ako ništa par dana nije glavna vijest bila snimanje spota za Justina Biebera, nego Coldplay. :)

nb97

Coldplayer
Coldplayer
Ljudi evo ja sam napravio jednu Facebook grupu koja ce se zvati Coldplay Balkan. Molim vas, ako vam nije tesko da se prikljucite grupi i da zajedno ucestvujemo u raspravama i stvarima vezanim za Coldplay. Ako nam krene na Facebooku i bude ljudi mozda napravimo i neki blog sa vestima. Hvala vam. Link grupe je:

http://www.facebook.com/groups/349900525047905/