Slovakia - heart of the Europe

wisna

Livin' life in Technicolor
Coldplayer
I didn't know Slovakia is in Europe...
It is, right in the centre :)

Nordlyseet,
budes v Prahe az v nedelu, ci aj predtym?
Ja pridem uz v piatok, stretavam sa s Indonezankou Oliv, ktoru poznam tu z fora, robi si vylet po Europe, stretneme sa v Bratislave v piatok.

Nordlyseet

New Coldplayer
Coldplayer
Mela bych dorazit uz v sobotu kolem poledne. Ve skupine na facebooku se o nejake akci mluvilo, ale organizace pokulhava, takze se asi nic nekona. V tu sobotu uz mam jeden sraz naplanovany, nicmene porad zbyva spousta casu v nedeli, tak by bylo fajn si to cekani zprijemnit setkanim a popovidanim s dalsima lidma :) pokud se tam ovsem nejak najdeme.

coldplay#1

viva la vane
Coldplayer
Sorry to interrupt but can anyone be kind and translate Slovakia to English?

Nutty loves Coldplay

Coldplayer
Coldplayer
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, poslednych par dni som to niekolkokrat za den checkovala aj asi pred 4 hodinami a teraz znova a bude tov AUPARKUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :D :D :D :D :D Tesiiim sa jak blaaaaazon! :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

wisna

Coldplayer
Fiha!
Tak to som vobec necakala, uz mam listok do Viedne.

Nutty loves Coldplay

Coldplayer
Coldplayer
Jaaaj!
Aspon si urobis pekny vylet do Viedne ;)
Ja by som nanestastie do Viedne ist nemohla a to by som bola veeeelmi nestastna, keby som to nevidela v kine... :)

wisna

Coldplayer
No, praveze rozmyslam, ze sa na tie listky do Viedne vykaslem... chcela som vylet do Viedne, ale ma byt riadna zima, a v BA by so mnou slo viac znamych. Uvidim este.
Pisala som do Cinema City, ze kedy zacnu predavat listky, ale ziadna odpoved zatial, ani to este nemaju v programe.

Inak, v tom zozname na coldplay.com to vyzera, ako keby Aupark bolo mesto a Bratislava nazov kina :) Je to opacne ako vsetky ostatne krajiny.

Nutty loves Coldplay

Coldplayer
Coldplayer
Ja som si skoro ista, ze ich zacnu predavat zajtra. Stvrtok vzdy aj davaju program na dalsi tyzden (aj ked teraz tam je uz aj na ten dalsi :confused:)

Hej, to som si aj ja vsimla :lol: