Slovakia - heart of the Europe

Bubu

New Coldplayer
Coldplayer
Jooj, väčšina z toho sa už dávno stala. :D Čo sa týka pesničiek tak myslím, že som už ponachádzala 99,99% ale interview a koncerty nájdem vždy. Mňa keď niečo chytí tak do toho idem naplno. :D Ja som ich mala vždy rada - mama ich počúvala odkedy som bola malá... Len od 2011 - keď vyšlo MX tak som si povedala "no, ostanem pri starom" - podobne aj s GS ale (ako mám aj v profile) potom som videla Zane Lowe interview s Chrisom a všetko sa zmenilo. :)

wisna

Livin' life in Technicolor
Coldplayer
To rada pocujem, moje deti ich tiez pocuvaju odkedy boli male, najmensi bol na koncerte, ked bol v bruchu :) Dufam, ze ich to chyti podobne, ako budu rast a raz ich budem bravat na koncerty.
Tie obdobia medzi albumami su tazke, snad to nepotrva prilis dlho!

Bubu

New Coldplayer
Coldplayer
:) To je milé.

Snáď nie, myslím, že Chris má o čom písať... Hovoria, že majú veľké plány - veď na dobré sa čaká. :)

wisna

Livin' life in Technicolor
Coldplayer
Hej, oplati sa pockat.
A bude aspon v septembri zrejme itunes festival, ktory sa bude streamovat, a este aj dalsi festival v Las Vegas, ktory by mal byt v radiu...
Potom snad nejaka charitativna akcia na Vianoce.

Bubu

New Coldplayer
Coldplayer
Áno... ja sa teším na to Las Vegas; cez rádio som počúvala 2 koncerty - bol to zážitok a to som ich len počula... :)

JimmySVK

New Coldplayer
Coldplayer
Ahojte,

mohol by niekto zo slovakov napisať dojmy z tour Ghost Stories. Vidím, že par ludi mali tu moznosť vidieť na živo zopár koncertov :)