Jump to content
⭐️DISCUSS COLDPLAY'S RUMOURED UPCOMING ALBUM!🪐
parachutes17

Hungary

Recommended Posts

Hat, ez van, nem baj! Annál jobban kiéhezettek leszünk a jövöbeli koncertjeikre! ;) Jaj, persze én is el vagyok keseredve hogy nem jöttek! :\

Hát ez a fórum tényleg elhalt! :confused::cry::bigcry:

Én voltam Prágaba,kiutaztam Angliábol és hihetetlen volt. :)

Ooh,Te is Angliaban? :)

Hallottam,h nagyon jo koncert volt a pragai:) Oxfamek egy csomot tweeteltek,h micsoda jo kozonseg voltatok :wink3:

dzsízösz, én még mindig hyperventillálok, mekkora show volt, TEJÓÉG :shocked2:

i want to live in a CP concert 4ever :rolleyes:

Te is a pragain voltal? :)

yupp, a prágain:) monnyuk 1. CP koncertre mindjárt MX turnéval kezdtem, azért így elég dúrva volt:D az arcomba tolták az awesomenesst:)

btw Chris is gyanúsan jól érezte magát, volt szerencsém meghallgatni pár live streamet és sztem a svéd mellett a cseh(és mi) volt a legjobb közönség, münchenben ott vmi félrecsúszott aznap este, nem volt az kerek egész:( ott vmi hiányzott.. az eső, Chris is betegecske volt... kár érte

de prágában minden klappolt, úh álat:D a közönség meg totál király volt, audion is átjön:) egyre jobban bepörgette/tük Christ:)

apropó audio, aki kéri, én felvettem:) linket adok:)

:) Orulok,h jol erezted magad az elso CP koncerteden. Ha atkuldod a linket,majd meghallgatom akkor. A munchenit en is hallgattam a multkor,de szerintem sem volt egy nagyon jo koncert...sokat kellett noszogatni a kozonseget is.

Nem Te/Ti voltal/voltatok,akik utana talalkoztak Guy-jal?

qvanagy volt (Y) lol, átdobom mindjárt a linkt:) faxántos koncert volt:) hát a münkeni, az nem annyira:( sht happens:( Chris tutkó beteg volt, lehetett hallani h nem ok a beszédhangja, ettől még énekelni tudott, de hát ezek tudnak betegen is fellépni;) meg hát a crowd-al is baj volt, volt kint egy ismerősöm, ő is csalódásként élte meg, de előtte asszem Emirates-es koncerten volt kint londonban, hát azt is nehéz felülmúlni(Y) persze h csalódott volt (Y)

óbakker, én találkozok Guyal lef...om a bokámat:D mi szombat-vasárnap csavarogtunk a városban, ez meg hétfőn, sajna nem én voltam:( viszont voltak hozzánk közel a srácok a koncerten, amikor felrobogtak a main stagere a C stageről (Y) megvan a videó:D ehhehheeeee:D

Ooh,Te is Angliaban? :)

Hallottam,h nagyon jo koncert volt a pragai:) Oxfamek egy csomot tweeteltek,h micsoda jo kozonseg voltatok :wink3:

Hát persze,sot Chris es Jonny is intett,mert kiirtam hogy Angliabol csak Coldplay vegett jottem es elolvastak oszt visszamosolyogtak,majdnem elszidultem :wink3:

dzsízösz, én még mindig hyperventillálok, mekkora show volt, TEJÓÉG :shocked2:

i want to live in a CP concert 4ever :rolleyes:

Hihetetlen volt. Otodszor voltam koncerten es meg mindeg megtudnak lepni.

:laugh3: :lol::D De jó volt neked!!!!!!! Én is akartam de nem lett belőle semmi.

:laugh3: :lol::D De jó volt neked!!!!!!! Én is akartam de nem lett belőle semmi.

Sajnos nekem sem jött össze, így marad az irigykedés. :shame:

Kíváncsi vagyok a Live DVD-re, remélem jó kis extra videók lesznek, mint anno a 2003-ason. A The Prodigy is nagy kedvenc nálunk, biztos nem csalódunk!!:D

Szép napot mindenkinek! :nice:

Jaj én is nagyon várom már!!!!!:laugh3::laugh3::laugh3:

Biztos jó lessz, ha megközelíti a Paralimpia záró ünnepség színvonalát én már happy leszek!!! :D

Köszi!!!

Boldog Karácsonyt mindenkinek!!! :santa2: :elf::elf::elf: