-
What are you thinking right now?
Hey it's a good idea! :wacko:
-
What are you thinking right now?
Lol..just kidding:P But i want to see Silent Hill again too!
-
What are you thinking right now?
^lucky you! I want mine to work!
-
What are you thinking right now?
Oooooh! :O Let's watch it tonight? :P
-
What are you thinking right now?
Meh stupid msn again :angry:
-
A thread to the sweet Will!!!!!!! ~Redundancy~
here all of them had girl voices in hungarian :uhoh:
-
A thread to the sweet Will!!!!!!! ~Redundancy~
Haha great!:cool: But why tinky winky? :P
-
A thread to the sweet Will!!!!!!! ~Redundancy~
Sure! No way I'd miss a teletubby orgy :wacko: :uhoh:
-
A thread to the sweet Will!!!!!!! ~Redundancy~
Yaaay! The best thread around here! :P
-
Hungary
Igen remélem sikerül és ki tudsz menni hozzájuk :) De nekem most mennem kell..később még beszélünk :) Szia :)
-
Hungary
Akkor épp itt az ideje :) Nagyon szép ország, biztos szeretni fogod :)
-
What are you thinking right now?
Workiiiiiiiing!
-
Hungary
Ha tanultál németet akkor szerintem nem mert elég hasonló, meg azért az angol is segít néha. Nem olyan régen kezdtem de szerintem elég jól megy. Hogy kerültek a rokonaid oda ki? Ha nem túl indiszkrét a kérdés.
-
What are you thinking right now?
ú Haha none of my friends have AOL :P
-
Hungary
Ok. Azt jelenti: Szeretlek én édes királynőm :blush: Hosszú lenne elmesélni miért ezt írtam :P Most tanulok hollandul amúgy.
Whisper 19
Members
-
Joined
-
Last visited