Everything posted by zsebigabi
-
Hungary
Thanks, MY INTERPRETER :P haha
-
Hungary
Persze közép...de sztem nehéz volt. csak 3..hm akkor könnyű dolgod lesz.
-
Hungary
Csáó. A spell a rebel yell megvan, viszont a Lost-ot nem hallottam még. Amúgy én is úgy vagyok vele, hogy féltem egy kicsit h milyen lesz, mert nagyon mondták, hogy beújítanak. De mégis imádom. Érettségi...hát a magyar nehéz volt:(...nagggyon. A többi nem annyira. Majd meglátjuk. Csütörtökön föci emelt:S Remélem, hogy jönnek Pestre. :)
-
Hungary
Aha. Hát én már annyira várom ezt az új albumot..... sztem nagggyon jóóóó lesz. A Violet Hillből ítélve...már vagy 100szor meghallgattam (minden nap lefekvés előtt):) Sztem jó, h most a Coldplay újított egy kicsit, és jó irányba... Micsoda gitár, basszus gitár, és dob részek..na meg Chris....hmmm:D De azért a borítón megleődtem először, de nagyon tetszik. Mindenesetre ez is olyan Coldplayes. Tuudják, hogy kell meglepetést okozni:) Sztem szupcsi lesz
- Hungary
-
Hungary
Aha.. biztosan... valami új lesz.. más mint az edddigi az írták. Megkezdődött az érettségi:S szorítsatok!!!
-
Hungary
Sziasztok!!! UUUh annyira jó a Violet Hill:D Már úgy várom a Viva la Vida albumot.
-
Hungary
Hát én nemtudom. Azt se h jönnek, azt se h nem. De jó lenne ha jönnének:D
-
Hungary
énis naggyon nagggyon várom az új albumot.. sztem ütős lesz:D már annyi mindent beszélnek róla!! jajj olyan kiváncsi vagyok..:) Jön RADIOHEAD??? wooow
-
Hungary
És merre fele járkálsz?:D Amugy én meg mindig elfelejtek felnézni ide, mert olyan punnyadás van....
-
Hungary
Hali!!:) Mizu veletek? már olyan rég voltam itt..gondoltam beköszönök:)
- Hungary
-
Hungary
na ha 200 euro akkor kezdhetünk gyűjtögetni asszem. huuha de az nagggyon drága...
-
How do i know that a cd is original?
I have two lines of Leave Out Gaps.
-
How do i know that a cd is original?
Hey! Could we continue?
-
How do i know that a cd is original?
I finished and i cant find my drive's offset. Its HL-DT-STDVDRAM GSA-4167B Thanks your work very much:)
-
Hungary
ennyi rosszat egyszerre:( Ő is az autóbalesetben?
- Hungary
-
Hungary
Marek! Nagyon sajnálom a nagynénédet és nagybácsidat. :( ez szomorú dolog.
-
Hungary
Heeey Zaza!! Have a good time for you too!!!!
-
How do i know that a cd is original?
So i downloaded EAC. But how is it show that the cd is origin?
-
How do i know that a cd is original?
Music is the best thing in the world.
-
Hungary
9900 Ft volt a jegy. Annnnyira jóóó lesz!!!! Hi Zaza!
-
How do i know that a cd is original?
Oh thanks! When i iwill be at home i will try.:)
-
Hungary
Hát én nem annyi ideje, mert csak 3 éve ismerem a coldplayt és 2 éve szeretem..Szóval 2 éve. Marek! Nálam vannak a jegyek!!!!!:D