Jump to content
📡 HIGHER POWER MUSIC VIDEO OUT JUNE 8 📡

Agna

Members
 • Content Count

  263
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About Agna

 • Rank
  Sleeping Sun.
 • Birthday 08/09/1993

Converted

 • Gender
  Female
 • Country
  Lithuania
 1. Hello my friends! What's upppp?? :lol: Oi kaip seniai čia buvau apsilankius, bet žiauriai smagu yra sugrįžti atgal ir vėl apsilankyti! :) Tai kaip laikotės? Kas naujo? Gal kas ruošiasi važiuot į open'er festivalį? :rolleyes:
 2. Taip, aš kalbu apie tą ištrauką, kur viva la vida dainuoja :rolleyes: Nors ji ir trumpa man visai patinko. Smagu, kad jis pats save įgarsino. Kiek supratau rytoj pasirodys pilna serija, ar ne?
 3. Labas! Vėl praėjo ilgas laiko tarpas, kaip čia nebuvau :rolleyes: Kaip smagu ir malonu matyti naujus narius! Džiugu, kad dar daugiau fanų atsirado. Taigi kaip jūs laikotės? Kas naujo įvyko per tą visą visą laiką? Šiandien pažiūrėjau simpsonų ištrauką, kur Coldplay bus. Ir galiu pasakyti, kad visai įdomu. O kaip jums?
 4. Onute,manau,kad išeitų,bet kad Klaipėda 100 kartų geriau negu Marijampolė :lol: Iš tiesų Karolina gerai sakai,pagyvensim-pamatysim ;) Nauja narė pas mus yra,valio! Dažniausiai taip būna,kad prisiregistruoja nauji nariai,pasilanko kokį mėnesį ar du ir po to pradingsta :rolleyes:
 5. Ooo,turėtų būt smagu ;) ar ne? Aš irgi namie,bet norėčiau,kaip nors linksmai ir labai labai nuotaikingai naujus metus sutikti,bet tikriausiai nepavyks :rolleyes:
 6. Su praėjusiomis Kalėdomis jus visas sveikinu :wink3: Taip seniai čia buvau,kad net savo slaptažodį sunkiai prisiminiau :D Karolina,šita daina,bent jau man,žiauriai juokinga! Ką planuojat Naujus metus sutikti?
 7. Ne,deja neteko man to filmo matyti. Bet žinau,kad baigsis laimingai viskas,tai truputį neįdomu,kodėl nė vienas filmas negali turėt blogos pabaigos? :rolleyes: Bet mano teorija pasitvirtino! Va aš atsiradau,o Onutė pradingo,gaila,kad taip,bet ką jau dabar :dozey:
 8. 5 kartai dar mažai,aš daugiau kartų mačiau :lol: Bet bent man tai palyginus filmą ir knygą,pirmą dalį,tai pirmos dalies knyga geresnė,nes filme bet kiek prikurta ir nesiremta knyga tiek kiek antroje dalyje. Sakė kad šerloką holmsą ar kaip ten jis rodys gruodžio 30 dieną. Neįsivaizduoju apie ką tas filmas,bet manau,kad būtų įdomu :rolleyes:
 9. Aha minėjau,kad važiuosi.Pavyko taip greitai pasveikt? :) Aš kaip ir visiem sakau,kad čia yra tik dalis,todėl nieko ir itin daug nereikia tikėtis. Va,aš ir mačiau jau jį prieš premjerą,bet buvo įdomu ir kino teatre,vis tiek kitoks vaizdas ir garsas :P Salė tai pilnut pilnutėlė buvo,jau seniai teko tiek žmonių matyt. Dar daug kartų eisiu :D
 10. Hello people! Haven`t been here for such a long time :lol: Pasiilgau jau tų kalbų čia. Kodėl taip tylu,maniau,kad vėl reikės gaudyt kas ką šneka,o va beveik tuščia :\ Karantiną pas mus net iki pirmadienio pratesė ir paskaičiavau,kad net tris savaites mokykloj nebuvau,šaunu,ar ne? :D Ką tik namo parsiradau iš New Moon premjeros,nežinau kaip jum Twilight ir pan,bet man tai žiauuriai patinka.Pakvaišus aš tiesiog :dozey: Va po filmo kalbėjau su kai kuriais žmonės,tai jiem labiau patiko pirma dalis,bet man ir antra neapsakomai gera,labai remtasi knyga,o tai gerai :cool: Tai va kaip jum twili
 11. Užjaučiu.O aš tai dar ryt neisiu į mokyklą :cool: Pastebėjau,kad kai aš ateinu Onutė pradingsta,o kai aš pradingstu Onutė atsiranda :D
 12. Ai praeissvarbu,kad namie galiu būti ir karaliauti :D Kaip jum einasi?Kaip mokslai?
 13. Aha gerai,kad nekūrėm,nes aš tai nieko nespėju :rolleyes: Dbr dar sergu bronchitu tai iš viso šaunu!
 14. I don't think I've ever seen that movie. But isn't it also a poem of Lord Byron? I really like the part: There is a pleasure in the pathless woods...

×
×
 • Create New...