-
Hungary
Itt Pesten is jó idő volt tegnap, aztán reggel is olyan szép idő volt, aztán délután elkezdett zuhogni, de én nem áztam el a szuper kapucnimnak köszönhetően. :)
- Hungary
-
Hungary
Egy város Magyarországon. Oda biztosan megyek.
-
Hungary
Hát én nem megyek külföldre. Ha azt mondom; Polgár, okosabb lettél? :)
-
Hungary
Én Portugáliába szeretnék, de sajnos nem sok esélyem van rá, hogy megszervezzem.
- Hungary
-
Hungary
Hát én sokféle zenét meghallgatok, kivéve a rap-et, meg az olyan rockot, ahol nem is énekelnek, hanem ordítanak, mint egy sakál. U2, Oasis is elmegy, Norah Jones, Johhny Cash, Beatles, Joni Mitchell, Louis Amstrong
-
Hungary
Sziasztok! Hogy vagytok? Remélem mindenki szuperul van. Nekem mostanában van a felvételim, a központi írásbelin már túlvagyok, és még majd most jönnek a szóbelik.. El kell az egyikre olvasnom két könyvet, nem haladok túl jól vele. :( És veletek mi újság? Sajnos már rég nem írtam ide.
-
Hungary
Sziasztok! Hogy vagytok?
-
Hungary
Jól, mondjuk, már nap végére mindig álmos vagyok. Illetve nem csak nap végére vagyok álmos, hanem reggeltől kezdve. :D Tegnap majdnem elaludtam a föci órán , a tanár elkezdi nekem, hogy látszik, hogy nagy erőfeszítés árán tartom nyitva a szemem. :P Azután a metrón ülve is hirtelen kezdett leragadni a szemem, meg ma délután, amikor egy idős bácsi magyarázott egy ásatásáról.
-
Hungary
Sziasztok, remélem mindenki jól van. :)
-
Hungary
Milyen sok ember szeret téged. :P
- Hungary
rjuli
Members
-
Joined
-
Last visited