Everything posted by zsebigabi
-
Hungary
Yesss, i think Finns have no problem, their economy is good, and they live in a nice country of Santa Claus :P Ohhh yeah, i listened the song more times, and thats really guitar....gorgeus!!! Will you go to their concert? Imagine, i have heard, that in the States, the tickets were sold out in 15 munites! Its unbelievable! Wooah. Ps. : now im wearing a top, a blue one, just like your letters:)
-
Hungary
I didnt mean Finnish are under the Russians. No, other nations, very little...etc. Strawberry swing is really cool, that strange instrument, which leads during the whole song, hmm very cool:) I also like this change, maybe they need this, and so for me this is a kinda music which has nice but surprising melodies, which is cool, when i heard it first, i was amazed! And the whole album, how is built up, very good. I cant wait the concert! Na jólvan, aztán mára ennyi volt belőlem:D haha
-
Hungary
OOh azt elhiszem. csodálatos lehetett. én sajnos még sosem voltam Angliában, sem Németországban, sem Franciaországban:(( Inkább kelet felé jártam eddig. Na de majd.... Amugy hogy mi akarsz lenni, azt még ráér eldönteni...huh én mennyi minden akartam már lenni:D De végül kikötöttem a meteorológiánál. Osztálykirándulás Angliába...szuper egy iskolába jársz, hallod:D
-
Hungary
Hmm hát igen, én is nagyon ritkán járok Pestre. De majd talán szeptembertől, ha felvesznek. :)
-
Hungary
Yeah we come from Asia, originally. and nations, who are really closed to us - cause Finnish are not so - are still live there, but unfortunately they are under the Russain's pressure, very poor, and very few people. And the structure of Hungarian language is rather similar to the sturcture of Japanese - as we studied in the school, but i dont know Japanese. And my favourite song from Viva la vida, is Lover in Japan. But all the songs are cool. And how do you like the change of Coldplay?
-
Hungary
Mindegy, a lényeg, hogy tervezik...Szanyban lakom, és az eléggé messze van Pesttől, győr-Moson-Sopron megyében. Amugy megnéztem, és sajna tényleg csak késő este vetítik már:(
-
Hungary
Amugy Iringo, képzeld azt hallottam, hogy talán 2009-ben, vagy valamikor tervezik, hogy a U2 jön Magyarországra, asszem Szegedre akarják tervezni a koncertet.
-
Hungary
Iringo: Majd megnézem a neten, mert Pest messze van innen. Chuck: Sanad is a town, where your grandma used to live? by the way a lot people say Hungarian is not an easy language...yeah rather similar to Finnish. And that genetic information is very interesting!!! Keep using colours!!! :D Very niiiiice. "Life in technicolor"
-
Hungary
9 vagy 10??? :( Az nem jó. :(((( Chuck kottke! Thats "Szeged" . Szeged is a beautiful town is Hungary:) Nice to meet you. Hmm somebody from the USA who understands some Hungarian words..very nice. Do you have Hungarian relatives in the USA? Or how you meet Hungarian language?
-
Hungary
U2 3D akarta lenni :P
-
Hungary
Halihóóó!!! Itt vagyok:D Iringó, a U2 +D-t még vetítik pesten???? Hmmm én azt nagyon akartam látni, de amikor kezdték vetíteni, pont nem értem rá, és azt hittem már nem adják. De ha igen, uuh elrángatom a barátnőmet!
-
Hungary
nekem is:) csak nem nálam. de meg van. az a lényeg. jeeeeeeeee:D
-
Hungary
Én addig nem akaromn agyonhallgatni amíg nincs meg az album. Meg most nagyon időm sincs rá. jah nekem is 1. sor:D
-
Hungary
deee ha már kiadsz ennyi pénzt, akkor már lásd közelről őket, nem? Amugy hallottátok Myspace-en az albumot? Hűűűűűűűűű sztem.
-
Hungary
Ti ülni akartok a Coldplay koncerteN????????? Elment az eszetek? Ráadásul messze vannak azok a székek!!! Én mindenképpen állóhelyre veszek.
-
Hungary
Te jóóó ég!!!!! Az MTV-s előadásuk!!! Mennnyire jóóó. Coldplay Coldplay Coldplay!!! Annyira várom már a koncertet!!!!!!! Jajj könnyek szöktek a szemembe:)
-
Hungary
Coldplay jön!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Hungary
Én még nem hallgattam a lovers in japant. De mindjárt utánajárok. Woow nagyon ügyes vagy Robi.
-
Really easy songs for accostic guitars
Thanks guys, i will start to practice! :) But what means: then just play the 4th fret barred on D, G, B, and E strings??? this english guitar language difficult for me:confused:
-
Really easy songs for accostic guitars
Hello! Please, would someone so kind and send me a link of a Spies chords, which id good for non experienced player? Thanks a lot! Bye bye
-
Hungary
Jah...most teljesen megvariálták..méris ne.idén nagyon szar az érettségi:S Persze én meg a legegyszerűbb feladatokat csesztem el....
-
Hungary
Hmm én imádtam a göndör fürtjeit:D Én még sosem láttam Magyar tévében a coldplayt, igaz nekünk semmi érdemre való zenecsatornánk nincs:( Hát a föci szerintem nagyon nehéz volt és először úgy éreztem marhára elcsesztem, aztán másnap megnéztem és asszem, annyira nem is lett rossz:) Majd meglátjuk.
-
Hungary
Hali. Én is láttam a tévében:) kicsit régi felvétel lehetett, X and Y után:) de úgy örültem. Szerintem is nagyon jól néznek ki a videóklipben;) De Guy levágatta a haját:((( :D
-
Hungary
Szerintem nagyon szuper lett. tetzsik benne ahogy hülyéskednek, a bólogatások, ez a régies szín, a hely, a hó..és úgy egészében nekem bejön:) És a táncoló politikusosat láttátok?:laugh3:
-
Hungary
Hmm jó meggondolás...de vannak olyanok amiket majd év közben tanultok még..pl. forgástestek térfogata.. igaz függvénytáblából ki lehet nézni mindent, de én azt hallottam h akor még nincs meg az óraszám. De ebben nem vagyok biztos, lehet az az 1 évvel korábbira szól.