Everything posted by doggyandi
- Hungary
-
Hungary
Fura egy szerzet az biztos. :) De gondolom mindenhol vannak ilyen tanárok.
-
Hungary
Akkor megértő a tanárod. Bezzeg a mi töritanárunk :S Ha felmondod, 5-ösre az anyagot és utána azt mondod, hogy nem tanultál akkor beírja az egyest :D.
-
Hungary
Nekem általánosban volt így a fizika tanárommal. :D Első fizika órámon, így kezdte: Apukád nagyon okos volt, remélem te is olyan ügyes leszel. :stunned:
-
Hungary
Nekem szerencsére nagyon kedves az ofőm. Az infótanárom mondjuk évente 2 órát tanít aztán köddé válik :D Emlékszem még 9.-ben meg arról beszélt, hogy 11.-re már meg lesz az összes ECDL vizsgánk :D
-
Hungary
Köszi szépen :) . Nekem az utolsó angol dogámnál fél pont hiányzott az ötöshöz. És még 5, -se adott rá a tanár. =/. Kegyetlenek :D
-
Hungary
Akkor szerencséd volt :). Nekem holnap lesz húzós napom a suliban... töri, kémia, biosz, magyar... és még sorolhatnám. Ezekből viszont holnap akármikor írhatok is :S
-
Hungary
Akkor jól mehet már :D. Nekem volt, hogy egy óráig elszenvedtem a semmivel :D. Végül, hogy sikerült a felelésed? :)
-
Hungary
Nagyon jól néznek ki ;) Régebben én is próbálgattam képet szerkeszteni, de nincs hozzá kellő türelmem és vagy mindig összecsaptam, vagy befejezetlenül hagytam őket. :D. Mennyi ideig csinálsz egy ilyet? :)
-
Hungary
Szia :D! Nagyon szépek. Bárcsak én is így tudnék képeket szerkeszteni. :) Tanultad valahol? :)
- Hungary
-
Hungary
Igen, igen :) . Meglepően jó volt, hiszen elég kevés számot ismertem tőlük. Barátnőmnek meg a kedvenc zenekara és ez volt az "első Szigete" így elkísértem :).
-
Hungary
Az biztos :) Rendben, csak nyugodtan. Akkor holnap :) Sok sikert! Szia!
-
Hungary
Igen, a Szigetesre gondoltam :D. Azon n is voltam, nagyon jó volt. Én is akkor voltam először Szigeten, talán pont aznap. Zárónap volt ugye? :) Mondjuk én The Killers-re mentem akkor. Na igen :D... Ez is azt mutatja milyen jók :). Kevesen tudnak ilyen sokáig jót és maradandót alkotni ;)
-
Hungary
A Snow Patrol-t én is szeretem :) . Vegyesen hallgatok mindenfélét, de szeretem még a U2-t, meg a Keane-t is :) Snow Patrol koncerten voltál ? :)
-
Hungary
Értem : ). Sajnos nem tudtam kijutni, pedig nagyon szerettem volna menni. Gondolom jó lehetett nagyon :).
-
Hungary
Budapest mellett, Szigetszentmiklóson. Sokat szoktál itt lenni ? :)
-
Hungary
Szia :) Én is 17 vagyok :)
-
What is your favourite Coldplay song today?
Shiver
-
Hungary
Rendben, igyekszem majd akkor feljönni esténként :)
-
Hungary
Szia :) Akkor próbáljuk meg egy picit beindítani a témát :)
-
What is your favourite Coldplay song today?
Fix You
- Post pictures of the gorgeous Chris