Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Coldplaying

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

doggyandi

Members
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by doggyandi

  1. :D lehetséges. :)
  2. Fura egy szerzet az biztos. :) De gondolom mindenhol vannak ilyen tanárok.
  3. Akkor megértő a tanárod. Bezzeg a mi töritanárunk :S Ha felmondod, 5-ösre az anyagot és utána azt mondod, hogy nem tanultál akkor beírja az egyest :D.
  4. Nekem általánosban volt így a fizika tanárommal. :D Első fizika órámon, így kezdte: Apukád nagyon okos volt, remélem te is olyan ügyes leszel. :stunned:
  5. Nekem szerencsére nagyon kedves az ofőm. Az infótanárom mondjuk évente 2 órát tanít aztán köddé válik :D Emlékszem még 9.-ben meg arról beszélt, hogy 11.-re már meg lesz az összes ECDL vizsgánk :D
  6. Köszi szépen :) . Nekem az utolsó angol dogámnál fél pont hiányzott az ötöshöz. És még 5, -se adott rá a tanár. =/. Kegyetlenek :D
  7. Akkor szerencséd volt :). Nekem holnap lesz húzós napom a suliban... töri, kémia, biosz, magyar... és még sorolhatnám. Ezekből viszont holnap akármikor írhatok is :S
  8. Akkor jól mehet már :D. Nekem volt, hogy egy óráig elszenvedtem a semmivel :D. Végül, hogy sikerült a felelésed? :)
  9. Nagyon jól néznek ki ;) Régebben én is próbálgattam képet szerkeszteni, de nincs hozzá kellő türelmem és vagy mindig összecsaptam, vagy befejezetlenül hagytam őket. :D. Mennyi ideig csinálsz egy ilyet? :)
  10. Szia :D! Nagyon szépek. Bárcsak én is így tudnék képeket szerkeszteni. :) Tanultad valahol? :)
  11. 2x küldte el :/
  12. Igen, igen :) . Meglepően jó volt, hiszen elég kevés számot ismertem tőlük. Barátnőmnek meg a kedvenc zenekara és ez volt az "első Szigete" így elkísértem :).
  13. Az biztos :) Rendben, csak nyugodtan. Akkor holnap :) Sok sikert! Szia!
  14. Igen, a Szigetesre gondoltam :D. Azon n is voltam, nagyon jó volt. Én is akkor voltam először Szigeten, talán pont aznap. Zárónap volt ugye? :) Mondjuk én The Killers-re mentem akkor. Na igen :D... Ez is azt mutatja milyen jók :). Kevesen tudnak ilyen sokáig jót és maradandót alkotni ;)
  15. A Snow Patrol-t én is szeretem :) . Vegyesen hallgatok mindenfélét, de szeretem még a U2-t, meg a Keane-t is :) Snow Patrol koncerten voltál ? :)
  16. Értem : ). Sajnos nem tudtam kijutni, pedig nagyon szerettem volna menni. Gondolom jó lehetett nagyon :).
  17. Budapest mellett, Szigetszentmiklóson. Sokat szoktál itt lenni ? :)
  18. Szia :) Én is 17 vagyok :)
  19. Rendben, igyekszem majd akkor feljönni esténként :)
  20. Szia :) Akkor próbáljuk meg egy picit beindítani a témát :)
  21. Happy Birthday Jonny ! :D

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.