-
anybody romanain?
ahhhh,vreau si eu sa-l vad:(dar o sa fiu plecata din oras pe 31:thinking:dar poate unde ma duc o sa fie hbo,yay! ar trebui sa-mi pun si eu last fm....o sa vad mai tarziu:smiley: si pentru ca nu o sa mai am ocazia mai tarziu: An nou fericit!!!!!(si plin de coldplay)
-
anybody romanain?
nope...n-am hbo:wacko:de unde era concertul?sau au aratat live 2003? oricum aproape 2000 e foarte mult,ii destul sa te cam saturi dar eu cred ca am avut o periada in care ascultam si mai mult:uhoh2:de fapt ascultam numai coldplay dar am luat o pauza si am ascultat si radiohead:heart:si acuma i love coldplay even more:p
-
anybody romanain?
ok,ai dreptate scuze ca am raspuns asa de tarziu :uhoh2:
-
anybody romanain?
ok,whatever:p(dar multa lume a spus ca ii gay muhahahahaha)
-
anybody romanain?
salut:D eu m-am inscris demult si am postat mult si dupa aia n-am mai postat deloc:uhoh: oricum,eu ascult tot de pe atunci,din octombrie cand a fost pe mtv all eyes on coldplay.nici macar nu am vazut-o de la inceput dar something just clicked:heart: p.s.daca tipul de mai sus o sa te enerveze si frece la cap te rog frumos sa il ignori:Dpa!
-
anybody romanain?
bine,sper sa mai vorbim...macar sa fim amandoua online in acelasi timp:p @marek:ah,now do you?sorry,i was very busy with high-school and everything....erm...i din't realise i didn't talk to you in such a loong time,sorry:) buuuuuuuuuut you could've and should've pm'd me:uhoh:(next time please do:uhoh2: ):kiss:
-
anybody romanain?
nice to meet you Jo:nice:.Jo adica Ioana, nu?:uhoh:
-
anybody romanain?
da Laura:smiley: si pe tine?
-
anybody romanain?
Salut si welcome to coldplaying:nice:
-
The "OR" Game
yellow silver or grey
- The "OR" Game
- The "OR" Game
-
I am currently listening to....
Radiohead - Fake Plastic Trees(that song's haunting me)
-
What are you thinking right now?
Test..paper...tomorrow:stunned:must...study!!!
-
Do you want to know when you are going to die?
Friday, September 30, 2095 :lol: interesting:p
karri
Members
-
Joined
-
Last visited