Jump to content
🪐CHECK OUT THE LATEST NEWS AND RUMOURS ON COLDPLAY'S UPCOMING ALBUM🪐

blue_

Members
 • Content Count

  199
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About blue_

 • Rank
  You're a Sky Full of Stars
 • Birthday October 26

Converted

 • Country
  Poland
 • Gender
  Female
 1. Mogłoby być gdzieś w centrum, ale w sumie nie narzekam. :D Wybiera się ktoś? :sneaky:
 2. Yes, finally! :cheesy: I'm so freaking happy! :dance: I hope my parents let me go...
 3. blue_

  Thanks! :cheesy:

 4. CRM

  Happy Bday!! I hope you had (have) a great day :lol:

 5. No właśnie miałam ochotę to napisać :D Jak się zdecydują to wtedy będziemy myśleć, gdzie byłoby najlepiej :P
 6. Could you please vote for me for the biggest Will fan ? :D And maybe promote me or something ? :uhoh: I don't really have much friends on the list :P

 7. Też jestem w szoku, że tu coś jednak się dzieje :P No przykro mi, nie dotarłam, bo chyba za bardzo zadomowiłam się na Coldplayingu :D A skoro polecacie, to się biorę za AudioFeels'ów wieczorem.
 8. Linkin Park też lubię, kiedyś słuchałam bardzo często, teraz tak od czasu do czasu coś sobie włączę :D To jak tak reklamujecie AudioFeels to chyba muszę posłuchać, bo kojarzę, że w Mam Talent dobrzy byli :)
 9. Zupełnie tego nie rozumiem, ale generalnie jak słyszę gdzieś jakąś jego piosenkę, to prawie z krzykiem uciekam :P I pocieszam się tym, że ma tyle fanów co antyfanów :D Hm. Ciężko mi powiedzieć, bo teraz mam tak, że prawie nałogowo słucham Coldplay. Lubię kilka piosenek Radiohead, Muse, The Killers, ale głównie Coldplay słucham. A Ty?
 10. No ja też mam czasem takie myśli. A najgorsze jest to, że ludzie go słuchają :stunned: Dzięki Ci Boże, że mnie przed tym uchroniłeś... Mi też miło poznać rodaczkę :)
 11. No coś ty :D Fakt, mogłabym przejść na ciemną stronę mocy i zacząć słuchać Justina Biebera...:P No i zapomniałam się przedstawić. Kasia jestem :)
 12. No dokładnie! :D Uuu, to ja się do Ciebie nie umywam...Słucham ich może z rok, półtora. Na swoją obronę dodam, że bardzo intensywnie :P
 13. I've started Cujo by Stephen King, but I haven't got much time to read it :\ I hope I'll end it next week...
 14. No jakżeby inaczej :sneaky: Strasznie to naiwne, ale nic na to nie poradzę, takie już mam sny :P A od jak dawna słuchasz Coldplay?
 15. Może :thinking: Byłoby fajnie, bo w tych snach Chris zawsze śpiewa dla mnie jakąś piosenkę :laugh3: A co, Tobie nie śni się Coldplay? :sneaky:
×
×
 • Create New...