-
Welcome every nice people
Unfortunatelly I must go out here, but I will be here on monday morning! I hope I will meet everybody! Thanks you wrote me!!! :) Ciao and once again HAPPY NEW YEAR!!! :)
-
Welcome every nice people
I love Romania or Székelyföld an Hargita shire! :) The people are very nice from there! I love them! :)
-
Welcome every nice people
Coldplay9027! I'M Judit and you? :) HelloAnna! How are you?
-
Welcome every nice people
Sorry, but I must go away, 'cause I'm at my friends and we watch The Village film and I'm their net... so I will be here the Monday morning, and please come here always! Love you everybody! :) Thanks for everything every nice people! :) Wait for my Jagermeister now!!! :) Ciao! Have a good evening new friends! :)
-
Welcome every nice people
Ami külön öröm, hogy látom Te is Chris fan vagy! :) Én is imádom! :lol:
-
Welcome every nice people
Hello Coldplay 9027 or Iris! :) A múltkor teljesen véletlenül néztem be egy magyar topicba és baromira leesett az állam és tökre megörültem neked! Tök jó , hogy beszélsz magyarül! Öszintén üdvözöllek! :)
-
Welcome every nice people
Thanks Whisperator, you're really a nice people! :lol:
-
Welcome every nice people
Hi! Welcome every nice people! Happy new year everybody! :) I waiting for everything nice message! I Love everybody! :) Please, write to me!!! :wink3:
-
Come speak to me...
Thanks for you!!! Adios :blush: :kiss:
-
Come speak to me...
Thanks the same to you... :) Ciao!
-
Come speak to me...
FOR EVERYBODY... :angel: Good bye and good night... :kiss:
-
Come speak to me...
I must go home. I come the next time only Monday evening so I wish MERRY XMAS AND LOTS OF PRESENTS AND LOVELY DAYS WITH YOUR FAMILY AND FRIENDS...
-
The "OR" Game
Szerintem én is...de sebaj. Azt hiszem, hogy én lassan hazaindulok, mert nem szeretném, hogy kidobjanak az épületből :D ,ezért ha már nem találkoznák (sajna otthon nincs gépem) akkor Kellemes Ünnepeket, sok ajándékot és még több kellemes percet mindenkivel akiket szeretsz... :blush: Remélem Szilveszterig még talizunk... Jó pihenést...Örültem neked...Szia... :kiss:
-
A-Z Movies
I would like the F word...Please preserve it nex time...Thanks :D :lol: :)
-
Come speak to me...
Nothin at all... only you feel better yourself... :kiss:
sovata
Members
-
Joined
-
Last visited