Everything posted by sovata
-
Welcome every nice people
Unfortunatelly I must go out here, but I will be here on monday morning! I hope I will meet everybody! Thanks you wrote me!!! :) Ciao and once again HAPPY NEW YEAR!!! :)
-
Welcome every nice people
I love Romania or Székelyföld an Hargita shire! :) The people are very nice from there! I love them! :)
-
Welcome every nice people
Coldplay9027! I'M Judit and you? :) HelloAnna! How are you?
-
Welcome every nice people
Sorry, but I must go away, 'cause I'm at my friends and we watch The Village film and I'm their net... so I will be here the Monday morning, and please come here always! Love you everybody! :) Thanks for everything every nice people! :) Wait for my Jagermeister now!!! :) Ciao! Have a good evening new friends! :)
-
Welcome every nice people
Ami külön öröm, hogy látom Te is Chris fan vagy! :) Én is imádom! :lol:
-
Welcome every nice people
Hello Coldplay 9027 or Iris! :) A múltkor teljesen véletlenül néztem be egy magyar topicba és baromira leesett az állam és tökre megörültem neked! Tök jó , hogy beszélsz magyarül! Öszintén üdvözöllek! :)
-
Welcome every nice people
Thanks Whisperator, you're really a nice people! :lol:
-
Welcome every nice people
Hi! Welcome every nice people! Happy new year everybody! :) I waiting for everything nice message! I Love everybody! :) Please, write to me!!! :wink3:
-
Come speak to me...
Thanks for you!!! Adios :blush: :kiss:
-
Come speak to me...
Thanks the same to you... :) Ciao!
-
Come speak to me...
FOR EVERYBODY... :angel: Good bye and good night... :kiss:
-
Come speak to me...
I must go home. I come the next time only Monday evening so I wish MERRY XMAS AND LOTS OF PRESENTS AND LOVELY DAYS WITH YOUR FAMILY AND FRIENDS...
-
The "OR" Game
Szerintem én is...de sebaj. Azt hiszem, hogy én lassan hazaindulok, mert nem szeretném, hogy kidobjanak az épületből :D ,ezért ha már nem találkoznák (sajna otthon nincs gépem) akkor Kellemes Ünnepeket, sok ajándékot és még több kellemes percet mindenkivel akiket szeretsz... :blush: Remélem Szilveszterig még talizunk... Jó pihenést...Örültem neked...Szia... :kiss:
-
A-Z Movies
I would like the F word...Please preserve it nex time...Thanks :D :lol: :)
-
Come speak to me...
Nothin at all... only you feel better yourself... :kiss:
-
The "OR" Game
Neke is csak jegyzeteléssel megy... Tele vagyok mindenféle fecnikkel, mert megtanulni nincs időm...de mindegy...a lényeg, hogy megértik... :D Azért így könnyebb... :)
-
Come speak to me...
I don't know the antencedent, but I agree with Piccolina... :)
-
The "OR" Game
Who did learn these for you? She or he is a very funnv people... :)
-
The "OR" Game
Sorry, you're very nice than you try speak on my language... :kiss:
-
The "OR" Game
Will, Do you start again? You have got a dirty mouth... :lol:
-
The "OR" Game
Hello Will again! :kiss: I'm here at my work now,but fortunately I needn't come again tomorrow, only Monday afternoon... I'm on Holiiidaaaayyy with rjuli. ;) :D And you?
-
The "OR" Game
Ne aggódj! Azért látom elég jól megy az írás. Nekem is sűrűn kell a startlapos szótárat használnom, de hát így tanul az ember. ;) Jó, hogy itt vagy, jól esik a magyar szó. :lol: Azért ezt is elég sokáig tartott beírni... :D
-
The "OR" Game
Hello Will. Now Fix you. :)
-
A thread to the lovely Iris!!!!(Love_Coldplay)
Hello Will, Iris and everybody! Sorry, but yesterday again my computer was froze and this system throw out me. After I couldn't come back. :cry:
-
The "OR" Game
Hello rjuli! :) Örülök, hogy újra itt vagy! Irigyellek, hogy most nem kell suliba menned, bár én sem panaszkodom, mert legközelebb csak 26-án délután kell jönnöm dolgozni. :)