Everything posted by Whisper 19
-
Hungary
Igen!!!:veryangry: Matthäus már annak idején megmondta hogy ez a Kisteleki csak árt az amúgy sem dicsfényben tündöklő magyar focinak...akkor mindenki azt mondta hogy ez hülyeség...:thinking:
-
Hungary
Ok! Jó éjt! Szia:kiss:
-
Hungary
Coldplay chatelni? Bocsi de ezt nem értem :embarassed: Itt a fórumon másokkal?
-
Hungary
Nem untatasz minket :p Mit tanulsz az egyetemen? Azért a Lounge a kedvencem mert rengeteg jó topic van, különböző dolgokról amitket meg lehet vitatni. Természetesen vannak nagyon idétlen dolgok is de nem olyan vészes:rolleyes:
-
Hungary
Írj írj írj!!! :dance: De persze ne csak ide:P Rengeteg jó topic van ezen a fórumon..az én kedvencem a "Lounge" :D
-
Hungary
Igen ez így van:P Neked még egy hozzászólás és megvan a 100:lol:
-
Hungary
- Hungary
Ezek azt jelentik mennyi hozzászólásod van, minél több hozzászólásod van annál inkább jobbra tart az a "karika", neked azért nincs mert még csak 7 hozzászólásod van:)- Hungary
Ok Gabi:) Igazad van, mindegy csak jöjjenek:D- Hungary
Bizony egyre többen leszünk:smug: Üdv neked is!- Hungary
Igen az vagyok:P Amúgy a nevem Gábor. :) Nem valószínű, hogy mostanában eljönnek ide. Esetleg jövő tavasszal vagy nyáron...reméljük a legjobbakat!- What are you thinking right now?
11 days left!!!!:D- Hungary
Szia! :) Egyre többen és többen leszünk:D Én Dorogon lakom, ez Esztergom mellett lévő város... Hogyan találtál rá erre a fórumra? :)- Hi, I'm new here!
Hello! Welcome to the board! :)- Hungary
Semmi gond Judu, én sem tudok róluk olyan sokat:P Szeretettel várunk vissza! Minden jót!:)- Hungary
Ok Judu:) Én Dorogon lakom, az is közel van Bp-hez, kb 40km..:D- Hungary
Hello Judu! A nevem Gábor:) Coldplay koncertről én sem tudok, most egy folytában Ausztrália meg Japán. Igazán visszajöhetnének már Európába:D Te merre laksz?- Rate the latest movie you've seen
Scary Movie 4 6.5/10 Quite funny but I prefer the first and the second part- I am currently listening to....
Coldplay - How You See The World No.2- What are you thinking right now?
2 weeks left and I'm gonna see her!!!:kiss:- Rate the latest movie you've seen
Silent Hill 9/10 It was very scary I think...- Driving License
I've had my driving license since 2004. It was quite expensive then, now it's much cheaper. My license cost €350...:\- What are you thinking right now?
She was online!!!! :heart:- A thread to the sweet Will!!!!!!! ~Redundancy~
Hello Ella:kiss:- Pictures, webcams, mugshots etc etc etc
Lovely pic Ella :nice: - Hungary