Everything posted by Whisper 19
-
A thread to the sweet Will!!!!!!! ~Redundancy~
helloo everyone!!:kiss: :kiss:
-
I am currently listening to....
Coldplay - I Ran Away
-
Hungary
Köszi Juli :D Az érettségihez én is sok sikert kívánok...A wan2-t ismerem de nem szoktam venni. Amúgy itt is minden rendben:cool:
-
What are you thinking right now?
"Ne nézz rám, ha fárad a mosolyom, ez nem én vagyok Társaim, ahogy múlnak az évszakok, már mind elhagyott Ha látod azt, hogy a tűz, ami lobogott, már alábbhagyott, Én segíthetek, ha elfogadod, és te is segíts, ha kérem."
-
Hungary
Ez a gyerek szlovák...és nála idegesítőbbel még nem nagyon találkoztam.. Azért fikázzuk mert nem tetszett ahogy először írt ide... Az egyik srácnak aki itt élt jó pár évig...neki azt mondta kapd be meg hasonló nem túl kedves dolgokat. Ezért nem csípjük hogy írkál ide. Akkora egy idióta... Ha egy kicsit utánna nézel mindenhova csak baromságokat írkál.....amikor fent van a fórumon a akkor mint valami eszement tele írja a topikokat a hülyeséggel....sokszor csak egy-egy szót ír oda aminek semmi köze az adott topik témájához...Az angolja egyenesen csapnivaló... Durván ennyi:) Amúgy hogy s mint?
-
What are you thinking right now?
Poor poor buddy...:(
-
What are you thinking right now?
This day is just.....:dozey:
-
I am currently listening to....
Radiohead - 2+2=5
-
Hungary
ÁÁ már én is feladtam...soha nem fogja megérteni Ha jól esik neki hogy hülyeségeket írkáljon ide hát tegye.... Mondjuk én még egy értelmes hozzászólást nem láttam tőle az egész fórumon..
-
I am currently listening to....
Radiohead - Go To Sleep
-
I am currently listening to....
Coldplay - The Scientist
-
Post pix of anyfin u want part1
Ohhh beautiful!!! :nice:
-
Hungary
A kurva életbe Marek!!!! Melyik részét nem érted annak a szónak hogy TAKARODJ???? Mert ha gondolod szívesen elmagyarázom... Nincs elég topic ezen a fórumon??? Hanyagold már ezt!!!!
-
I am currently listening to....
Radiohead - Karma Police
-
Sziget Festival
Igen ezt írták. Meg azt is írták hogy jelenleg is szervezés alatt szóval nem tudnak konkrét időpontokat.
-
I am currently listening to....
Radiohead - Karma Police
-
What are you thinking right now?
I really don't like that......:mean:
-
Sziget Festival
Radiohead augusztus 12-én lesz? Ezt sem tudtam:\ Köszi Nik! :)
-
Best non-Coldplay song today
Radiohead - Karma Police
-
Sziget Festival
Maybe I'm going . If I'm home then and if I have money :rolleyes: I didn't like Radiohead too much....but now I want to go to Sziget because of them:lol: A girl from the forum sent me some very good songs.... Am I right Ella? :P
-
I am currently listening to....
Coldplay - Yellow Hey Ella!:kiss:
-
What are you thinking right now?
No more exams...oooh yesss!!!!!!:D
-
I am currently listening to....
Radiohead - Sulk
-
Hungary
Nem sajnos :cry: Én legalábbis nem. Remélem eljönnek már Magyarországra is végre. Tavaly novemberben úgy volt hogy jönnek aztán mégsem:\
-
Hungary
Hello Levi!! Igen sajna csak ketten vagyunk:\ Amúgy ha azzal a Balázssal én rám gondoltál az téves....Az én nevem Gábor:P A DVD-ről nem tudok semmit:( Talán Juli tud valamit Jöhetnél ide gyakrabban is:D