Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Coldplaying

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Whisper 19

Members
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Whisper 19

  1. helloo everyone!!:kiss: :kiss:
  2. Coldplay - I Ran Away
  3. Köszi Juli :D Az érettségihez én is sok sikert kívánok...A wan2-t ismerem de nem szoktam venni. Amúgy itt is minden rendben:cool:
  4. "Ne nézz rám, ha fárad a mosolyom, ez nem én vagyok Társaim, ahogy múlnak az évszakok, már mind elhagyott Ha látod azt, hogy a tűz, ami lobogott, már alábbhagyott, Én segíthetek, ha elfogadod, és te is segíts, ha kérem."
  5. Ez a gyerek szlovák...és nála idegesítőbbel még nem nagyon találkoztam.. Azért fikázzuk mert nem tetszett ahogy először írt ide... Az egyik srácnak aki itt élt jó pár évig...neki azt mondta kapd be meg hasonló nem túl kedves dolgokat. Ezért nem csípjük hogy írkál ide. Akkora egy idióta... Ha egy kicsit utánna nézel mindenhova csak baromságokat írkál.....amikor fent van a fórumon a akkor mint valami eszement tele írja a topikokat a hülyeséggel....sokszor csak egy-egy szót ír oda aminek semmi köze az adott topik témájához...Az angolja egyenesen csapnivaló... Durván ennyi:) Amúgy hogy s mint?
  6. Poor poor buddy...:(
  7. This day is just.....:dozey:
  8. Radiohead - 2+2=5
  9. ÁÁ már én is feladtam...soha nem fogja megérteni Ha jól esik neki hogy hülyeségeket írkáljon ide hát tegye.... Mondjuk én még egy értelmes hozzászólást nem láttam tőle az egész fórumon..
  10. Radiohead - Go To Sleep
  11. Coldplay - The Scientist
  12. Ohhh beautiful!!! :nice:
  13. A kurva életbe Marek!!!! Melyik részét nem érted annak a szónak hogy TAKARODJ???? Mert ha gondolod szívesen elmagyarázom... Nincs elég topic ezen a fórumon??? Hanyagold már ezt!!!!
  14. Radiohead - Karma Police
  15. Igen ezt írták. Meg azt is írták hogy jelenleg is szervezés alatt szóval nem tudnak konkrét időpontokat.
  16. Radiohead - Karma Police
  17. I really don't like that......:mean:
  18. Radiohead augusztus 12-én lesz? Ezt sem tudtam:\ Köszi Nik! :)
  19. Radiohead - Karma Police
  20. Maybe I'm going . If I'm home then and if I have money :rolleyes: I didn't like Radiohead too much....but now I want to go to Sziget because of them:lol: A girl from the forum sent me some very good songs.... Am I right Ella? :P
  21. Coldplay - Yellow Hey Ella!:kiss:
  22. No more exams...oooh yesss!!!!!!:D
  23. Radiohead - Sulk
  24. Nem sajnos :cry: Én legalábbis nem. Remélem eljönnek már Magyarországra is végre. Tavaly novemberben úgy volt hogy jönnek aztán mégsem:\
  25. Hello Levi!! Igen sajna csak ketten vagyunk:\ Amúgy ha azzal a Balázssal én rám gondoltál az téves....Az én nevem Gábor:P A DVD-ről nem tudok semmit:( Talán Juli tud valamit Jöhetnél ide gyakrabban is:D

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.