Everything posted by Mrs.Chatterbox
-
Coldplay Trouble acoustic version
Does anyone know good Trouble acoustic version for acoustic guitar? :rolleyes:
- How Tall are you??
- The NAME GAME!
-
LISTEN TO THIS!!!!
It's nice...good job ;) Sounds a lot like original :D
-
Is there anybody from Lithuania?
Nu nežinau, gal ne į tą mokyklą eini? :D
-
Is there anybody from Lithuania?
Hey, congradulations for your exams ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
O kada buvai koncerte? ir kur? :)
-
So,I Know A Secret About Coldplay
I'm not emo, don't be so certain about your opinion, you don't even know how I look like... :P
-
So,I Know A Secret About Coldplay
So...you know how we call peple like you..."lack of attention angry mad people" ;) (better find yourself a job)
-
Is there anybody from Lithuania?
Na, norėjau sumažint biskį paveiksliuko dydį, tai paskui pamačiau, kad jau nustatė dydžio standartą ir dabar teks tenkintis tokiu mažu :D o dėl plakato...tai tas plakatas pas mus mokykloj kaba tarp 1 ir 2 aukšto, tai kai lipu laiptais stengiuosi eit pro tą vietą, kur jis kaba :D
-
Is there anybody from Lithuania?
Šiandien labai nustebau, kai pamačiau Chris'o fotkę pas mus mokykloj ant plakato. :D
-
Is there anybody from Lithuania?
Hi, nice to meet you ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Nu nežinau, kaip čia man su tuo signature gavosi, kad toks didelis...bet man netrukdo :D šiaip nesu nei facebook nei last.fm užsireginus, bet turiu myspace ir mylivepage, ir skype, ir one, ir youtube acountą ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Nu, kad nelabai ką galiu pasakyt, Agna, avatarui yra nustatyti parametrai ir didesnį nelabai užsidėsi.
-
Is there anybody from Lithuania?
Nu jo..ir pas Pituškienę teko mokintis...beje, ji buvo mano sesės auklėtoja :D tiesiog paradoksalu :D
-
Is there anybody from Lithuania?
Man istoriją dėsto toks Saulius Pituška, kuris yra mūsų auklėtojas :D o mokausi 10a kl. gal ką nors pažįsti? :)
-
Is there anybody from Lithuania?
Na, mano vardas Karolina, mokausi Sūduvos vidurinėj mokykloj, buvusioj šeštukėj. :) Dėl darbo, tai neketinu kur nors Lietuvoj dirbt :D o dėl politikos, tai...ten lievas dalykas...neverta net šnekėt :dozey:
-
Is there anybody from Lithuania?
Agna, tu iš Marijampolės? :shocked2: kaip faina, aš irgi..kokioj mokykloj mokaisi? :)
-
Is there anybody from Lithuania?
Aš manau, kad kur nors įsiprašysiu į kokį nors darbą :) tik aišku reikia dar iki vasaros kaip nors išgyvent :confused:
-
Coldplay Fans Who Use iTunes...
#2 Amsterdam #3 The Scientist #10 White Shadows #22 Don't Panic #23 Postcards From Far Away #24 GPASUYF #25 Green Eyes :)
-
Left or Right Handed?
wow cool :D I'm a smart one :laugh3:
-
Left or Right Handed?
Well, I do the same. Learning how to write with left hand about 3 months now, it's working :D
-
Is there anybody from Lithuania?
Pavydžiu iš visos širdies :D
-
You know you're addicted to Coldplay when...
Sure, use it, i don't mind :D ;)
-
You know you're addicted to Coldplay when...
haha this is good :D maybe you have to write note "be careful, Coldplay fan" :D