Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Coldplaying

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Mrs.Chatterbox

Members
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mrs.Chatterbox

  1. Atkreipsiu dėmesį į tas knygas ;)
  2. Ta knyga visus pakeičia :D
  3. Va, būtent į Twilight ir ėjo mano draugė :D aš tik kartą jame buvau..šiaip visai nieko filmas, bet nieko ypatingo, sakyčiau,kad reiktų daug kartų žiūrėt...o va, aš irgi perskaičius Alchemiką, labai gera knyga.. :wink3:
  4. :D mano viena draugė į vieną tą patį filmą ėjo 5 kartus į kino teatrą :D
  5. Va, kaip tik jo ir nemačiau, bet ketinu pažiūrėt artimiausiu laiku ;)
  6. I had the same wallpaper, some time ago ;)
  7. Man atrodo įnauguracija turėtų būt liepos mėnesį, man čia kažkas taip sakė :confused: to filmo aš nemačius, bet būtinai pažiūrėsiu ;)
  8. ekonominiu pagrindu, gal ir gerai...o man tai iš tikro tas pats, man didelės įtakos ji nedaro :D dėl filmo...tai nėra mano mėgstamiausias filmas, bet patinka :)
  9. Nice ;) čia iš Becoming Jane :)
  10. Cool :) Are you using Linux?
  11. Aj, žinai, čia toks aktorius James McAvoy :blush:
  12. oh :confused: I'm not sure about this, I haven't read a book.
  13. Jo, vokiečio kelnės buvo geros :laugh3: Aj, kuo toliau, tuo neįdomesnė darosi Eurovizija, visi tik bando vieni kitus nukopijuot ir pan..
  14. Na, man daina, kaip daina...šiaip nieko ypatingo, bet klausyt eina.. :) Iš dalyvių man patiko lietuvis :D norvegas, islandė..nežinau daugiau neprisimenu :rolleyes: o tau kas patiko?
  15. Aš irgi visada žiūriu Euroviziją, vistiek tuo metu daugiau nieko nerodo :D O Norvego dainą, jau prieš euroviziją buvau tūkstantį kartų girdėjus, nes klausau norvegišką radijo stotį, o tą dainą tikrai dažnai ten leisdavo :D
  16. The book is always better than a movie, I think ;)
  17. Albumas man patiko, smagu išgirst gyvai tas pačias dainas :) Dėl Eurovizijos, tai nusivyliau, manau,kad mūsų daina buvo labai gera, tik kažkodėl europos klausytojai nėra išprusę tokiai muzikai, jums taip neatrodo? :confused:
  18. The Bourne Ultimatum :)
  19. I like the movie and books.... well, for me it's left 3 books to read...it's so hard to read in foreign language, it will took me more than one year to read all 12 books :D
  20. It's nice ;) how long does it take to draw it?
  21. I love these scenes :wideeyed::laugh1: :D
  22. Pride and Prejudice 7/10
  23. O kaip jums LeftRightLeft patinka? ;)
  24. Man irgi visai patiko daina, aišku buvau ir anksčiau girdėjus, nors ir patekom į finalą, bet nemanau, kad ką nors laimėsim, nu nors tarp 20 geriausių, tai tikrai būsim :D

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.