Everything posted by Mrs.Chatterbox
-
Is there anybody from Lithuania?
Atkreipsiu dėmesį į tas knygas ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Ta knyga visus pakeičia :D
-
Is there anybody from Lithuania?
Va, būtent į Twilight ir ėjo mano draugė :D aš tik kartą jame buvau..šiaip visai nieko filmas, bet nieko ypatingo, sakyčiau,kad reiktų daug kartų žiūrėt...o va, aš irgi perskaičius Alchemiką, labai gera knyga.. :wink3:
-
Is there anybody from Lithuania?
:D mano viena draugė į vieną tą patį filmą ėjo 5 kartus į kino teatrą :D
-
Is there anybody from Lithuania?
Va, kaip tik jo ir nemačiau, bet ketinu pažiūrėt artimiausiu laiku ;)
-
whats on your desktop?
I had the same wallpaper, some time ago ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Man atrodo įnauguracija turėtų būt liepos mėnesį, man čia kažkas taip sakė :confused: to filmo aš nemačius, bet būtinai pažiūrėsiu ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
ekonominiu pagrindu, gal ir gerai...o man tai iš tikro tas pats, man didelės įtakos ji nedaro :D dėl filmo...tai nėra mano mėgstamiausias filmas, bet patinka :)
-
Is there anybody from Lithuania?
Nice ;) čia iš Becoming Jane :)
-
whats on your desktop?
Cool :) Are you using Linux?
-
Is there anybody from Lithuania?
Aj, žinai, čia toks aktorius James McAvoy :blush:
-
Unfortunate Events - The Movie
oh :confused: I'm not sure about this, I haven't read a book.
-
Is there anybody from Lithuania?
Jo, vokiečio kelnės buvo geros :laugh3: Aj, kuo toliau, tuo neįdomesnė darosi Eurovizija, visi tik bando vieni kitus nukopijuot ir pan..
-
Is there anybody from Lithuania?
Na, man daina, kaip daina...šiaip nieko ypatingo, bet klausyt eina.. :) Iš dalyvių man patiko lietuvis :D norvegas, islandė..nežinau daugiau neprisimenu :rolleyes: o tau kas patiko?
-
Is there anybody from Lithuania?
Aš irgi visada žiūriu Euroviziją, vistiek tuo metu daugiau nieko nerodo :D O Norvego dainą, jau prieš euroviziją buvau tūkstantį kartų girdėjus, nes klausau norvegišką radijo stotį, o tą dainą tikrai dažnai ten leisdavo :D
-
Unfortunate Events - The Movie
The book is always better than a movie, I think ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Albumas man patiko, smagu išgirst gyvai tas pačias dainas :) Dėl Eurovizijos, tai nusivyliau, manau,kad mūsų daina buvo labai gera, tik kažkodėl europos klausytojai nėra išprusę tokiai muzikai, jums taip neatrodo? :confused:
-
Last DVD You Bought?
The Bourne Ultimatum :)
-
Unfortunate Events - The Movie
I like the movie and books.... well, for me it's left 3 books to read...it's so hard to read in foreign language, it will took me more than one year to read all 12 books :D
-
Coldplay Art
It's nice ;) how long does it take to draw it?
-
The Mr Bean Thread
I love these scenes :wideeyed::laugh1: :D
-
Rate the latest movie you've seen
Pride and Prejudice 7/10
-
Is there anybody from Lithuania?
O kaip jums LeftRightLeft patinka? ;)
-
Is there anybody from Lithuania?
Man irgi visai patiko daina, aišku buvau ir anksčiau girdėjus, nors ir patekom į finalą, bet nemanau, kad ką nors laimėsim, nu nors tarp 20 geriausių, tai tikrai būsim :D
-
Country Game (Alphabet)
Georgia