Everything posted by mehelik
-
29-Aug-2009: Reitstadion Riem, Munich - Tickets, Previews, Meetups, Reviews/Photos
At last I´m back from Munich today....What a great show!!! I was in Hannover too, but on Saturday it was my best show ever!!! I was waiting there only one hour and then they opened...some security women didn´t want to let in our line, so we had to wait, but other people could go on...too bad..but finally I was in pretty much in the front, I was so lucky! The people there were amazing, we tried a mexican wave before... when Chris forgot lyrics in The Hardest Part, he was so lovely! he was in pretty good mood..... Will during Billie Jean didn´t want to sing, but Chris hustled into this...it was funny.... I´m so lucky that I was there! Thanks Coldplay for my best night ever!
-
Czech Fans
To nevadí...ale i tak díky:) Koncert super, ale nemám moc času, protože musím zařídit jízdenky apod. na zítřejší koncert v Mnichově :D ..takže pak budu mít dvojitý zážitky.... jinak pár postřehů jsem zatím stihla namastit sem: http://coldplay.webnode.cz/products/coldplay-v-hannoveru/ ... :D
-
29-Aug-2009: Reitstadion Riem, Munich - Tickets, Previews, Meetups, Reviews/Photos
Yes, I meant Fröttmaning... but is OK now, I booked there a hostel...so, thank you very much for help! :)
-
29-Aug-2009: Reitstadion Riem, Munich - Tickets, Previews, Meetups, Reviews/Photos
Hi, does anybody know, is it possible get to bus terminal from concert till 24:00? I don´t know, when the concert ending or how is there with traffic to terminal...thanks! :)
-
25-Aug-2009: Hannover Stadium, Hannover - Tickets, Previews, Meetups, Reviews/Photos
great pics! :)
-
25-Aug-2009: Hannover Stadium, Hannover - Tickets, Previews, Meetups, Reviews/Photos
Oh, what a great show!!! And I was in the first row! They are so fantastic! It was my first Coldplay gig, but I think not last! ... I was so lucky that Will sang Death Will Never Conquer again! And people were amazing... They realized my dream, thx Coldplay!
-
Czech Fans
to jsem čekala taky, ale je to prostě ve špatnou chvíli, no...:D super, kdyby se rozhodla, ráda jí je dám, dneska odjíždím, takže až ve čtvrtek, aspon bude mít hodně času na přemejšlení....:D
-
Czech Fans
ještě jsem zapomněla, ty znáš někoho, kdo by jel? já je totiž nemůžu nějak udat....:D
-
Czech Fans
no, těch 1500 by zhruba bylo za cestu, ty lístky jsem totiž vyhrála, tak proto je to tak málo...;)
-
Czech Fans
nevadí:) ale kdyby sis to rozmyslela, tak se klidně ozvi, vyšlo by to celý asi na 1500 Kč, ten lístek je zadara...;)
-
Czech Fans
já vím :), jeden z dalších důvodů, proč se na to koukat...(kromě skvělých výkonů, samozřejmě :D ) Jinak...jedu sama, skoro devět hodin v autobuse :thinking: :D je to teprve můj první koncert...a vyšlo mě to..no, nepočítala jsem to, ale pro mě docela na hodně:D tak jen lístek mě stál skoro 3000,-, pak cesta, ta skoro 4000,- + ubytování... takže když připočtu všechny další výdaje tak do 10000 se snad vejdu:D ... :D :D nevím, jestli budu muset podstoupit šílený běh:D,ale u pódia chci určitě být, takže zatím plánuju, že tam budu čekat před stadionem už od dopoledne, no a při nejhorším obuju tretry.....:D:D ...a teď mě napadlo, není to jistý, ale MOŽNÁ, budu mít navíc dvě vstupenky na jejich koncert do Mnichova, 29. 8., kdyby zbyly, nechtěla bys jet? ;)
-
Czech Fans
a jo, máš pravdu...:D dva nej hity z desky jsou Magsova práce...měli by se před ním klanět....:laugh3: ..tak hlavně, že mají úspěch...osobní prospěch jde stranou...snad:P
-
25-Aug-2009: Hannover Stadium, Hannover - Tickets, Previews, Meetups, Reviews/Photos
the waiting is killing me! :wacky: :laugh3: .... Will you be in the hostel near that stadium? :)
-
29-Aug-2009: Reitstadion Riem, Munich - Tickets, Previews, Meetups, Reviews/Photos
I´m interested in it too, I think about 3 or 4 pm...in this time can be their soundcheck ..maybe....;) ... I want to be in the first row too...:P
-
Czech Fans
tak magneho jsem našla, úžasný, jak jsem ostatně čekala :D ....ale vůbec jsem nevěděla, že The longest night zní stejně jako FOTM ....konečně jsem doplnila fakt velkej nedostatek....:D
-
Czech Fans
tak super, díky moc ;) takže můj mail je [email protected], začala bych třeba čímkoliv od magneho...:) jinak, něco od Apparatjiků mám a od Coldplay bych řekla docela hodně...ráda pošlu..:) btw...myslím, že nejde nemít pro něj slabost... je prostě.. :kiss: :rolleyes: ...:laugh3:
-
Czech Fans
Analogue už jsem slyšela, obstarala jsem si většinu jejich alb..alespoň ta poslední teda...zatím .. :D strašně se mi z něho líbí The Summers Of Our Youth..asi že jí zpívá mags...mám pro něj slabost :D...byla bys strašně hodná! já teda mám problém sehnat něco i od magneho...takže se jím zatím nechávám unášet hlavně na youtube...:D
-
Czech Fans
já to taky nechápu...:D a navíc jsem se k nim vlastně dostala přes Coldplay, nejprve k Apparatjiku, pak jsem se úplně zamilovala do songů Magneho... no a pak jsem si poslechla FOTM a šlo to samo....:laugh3:
-
a-ha
I have to agree, it´s amazing! my way to this album (and as a matter of fact to a-ha too) was long, but it´s the best, what I have in my player now! .... btw. I didn´t really know that Guy has some pics in booklet ...great news for me :D thanks for post it ;)
-
25-Aug-2009: Hannover Stadium, Hannover - Tickets, Previews, Meetups, Reviews/Photos
Oh, people....7 days.. one week only....!!!! I can´t believe that it´s so close!!! :)
-
Czech Fans
ale vysvětli lidem, co je neznají, že jsou i jiný věci než VLV....kdyby jim někdo dokázal vnutit poslechnout si pár songů z ROBTTH, nebylo by pro ně úniku....:D
-
Czech Fans
no..možná není nějak zvlášť úžasnej, třeba věci z ROBTTH to rozhodně nikdy nepřekoná, ale je to strašně chytlavej song...na to se lidi chytnou..pak už je jen otázka, jestli se o ně začnou zajímat víc.....ale i já, když jsem ho slyšela úplně poprvé, jsem z něj byla unešená....:P :laugh3:
-
Czech Fans
chápu :laugh3: ...myslím, že není problém si to domyslet...stejně si to všichni určitě myslí.....:P
-
Czech Fans
....přesně....:cry: .. hlavně, že třeba Eminema hrajou pomalu dvakrát do hodiny... no kam ten svět spěje.....:laugh3:
-
Czech Fans
myslím, že není co dodávat..to je přesně ono.....já mám pocit, že lidi v Čechách rozhodně neposlouchají tyhle skupiny tolik jako lidi ve světě, protože se dokola omílá jedna a ta samá písnička (když vůbec teda :D ) a oni si k nim třeba ani nenajdou cestu..