Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Coldplaying

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mehelik

Members
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mehelik

  1. At last I´m back from Munich today....What a great show!!! I was in Hannover too, but on Saturday it was my best show ever!!! I was waiting there only one hour and then they opened...some security women didn´t want to let in our line, so we had to wait, but other people could go on...too bad..but finally I was in pretty much in the front, I was so lucky! The people there were amazing, we tried a mexican wave before... when Chris forgot lyrics in The Hardest Part, he was so lovely! he was in pretty good mood..... Will during Billie Jean didn´t want to sing, but Chris hustled into this...it was funny.... I´m so lucky that I was there! Thanks Coldplay for my best night ever!
  2. mehelik replied to janula's topic in International
    To nevadí...ale i tak díky:) Koncert super, ale nemám moc času, protože musím zařídit jízdenky apod. na zítřejší koncert v Mnichově :D ..takže pak budu mít dvojitý zážitky.... jinak pár postřehů jsem zatím stihla namastit sem: http://coldplay.webnode.cz/products/coldplay-v-hannoveru/ ... :D
  3. Yes, I meant Fröttmaning... but is OK now, I booked there a hostel...so, thank you very much for help! :)
  4. Hi, does anybody know, is it possible get to bus terminal from concert till 24:00? I don´t know, when the concert ending or how is there with traffic to terminal...thanks! :)
  5. Oh, what a great show!!! And I was in the first row! They are so fantastic! It was my first Coldplay gig, but I think not last! ... I was so lucky that Will sang Death Will Never Conquer again! And people were amazing... They realized my dream, thx Coldplay!
  6. mehelik replied to janula's topic in International
    to jsem čekala taky, ale je to prostě ve špatnou chvíli, no...:D super, kdyby se rozhodla, ráda jí je dám, dneska odjíždím, takže až ve čtvrtek, aspon bude mít hodně času na přemejšlení....:D
  7. mehelik replied to janula's topic in International
    ještě jsem zapomněla, ty znáš někoho, kdo by jel? já je totiž nemůžu nějak udat....:D
  8. mehelik replied to janula's topic in International
    no, těch 1500 by zhruba bylo za cestu, ty lístky jsem totiž vyhrála, tak proto je to tak málo...;)
  9. mehelik replied to janula's topic in International
    nevadí:) ale kdyby sis to rozmyslela, tak se klidně ozvi, vyšlo by to celý asi na 1500 Kč, ten lístek je zadara...;)
  10. mehelik replied to janula's topic in International
    já vím :), jeden z dalších důvodů, proč se na to koukat...(kromě skvělých výkonů, samozřejmě :D ) Jinak...jedu sama, skoro devět hodin v autobuse :thinking: :D je to teprve můj první koncert...a vyšlo mě to..no, nepočítala jsem to, ale pro mě docela na hodně:D tak jen lístek mě stál skoro 3000,-, pak cesta, ta skoro 4000,- + ubytování... takže když připočtu všechny další výdaje tak do 10000 se snad vejdu:D ... :D :D nevím, jestli budu muset podstoupit šílený běh:D,ale u pódia chci určitě být, takže zatím plánuju, že tam budu čekat před stadionem už od dopoledne, no a při nejhorším obuju tretry.....:D:D ...a teď mě napadlo, není to jistý, ale MOŽNÁ, budu mít navíc dvě vstupenky na jejich koncert do Mnichova, 29. 8., kdyby zbyly, nechtěla bys jet? ;)
  11. mehelik replied to janula's topic in International
    a jo, máš pravdu...:D dva nej hity z desky jsou Magsova práce...měli by se před ním klanět....:laugh3: ..tak hlavně, že mají úspěch...osobní prospěch jde stranou...snad:P
  12. the waiting is killing me! :wacky: :laugh3: .... Will you be in the hostel near that stadium? :)
  13. I´m interested in it too, I think about 3 or 4 pm...in this time can be their soundcheck ..maybe....;) ... I want to be in the first row too...:P
  14. mehelik replied to janula's topic in International
    tak magneho jsem našla, úžasný, jak jsem ostatně čekala :D ....ale vůbec jsem nevěděla, že The longest night zní stejně jako FOTM ....konečně jsem doplnila fakt velkej nedostatek....:D
  15. mehelik replied to janula's topic in International
    tak super, díky moc ;) takže můj mail je [email protected], začala bych třeba čímkoliv od magneho...:) jinak, něco od Apparatjiků mám a od Coldplay bych řekla docela hodně...ráda pošlu..:) btw...myslím, že nejde nemít pro něj slabost... je prostě.. :kiss: :rolleyes: ...:laugh3:
  16. mehelik replied to janula's topic in International
    Analogue už jsem slyšela, obstarala jsem si většinu jejich alb..alespoň ta poslední teda...zatím .. :D strašně se mi z něho líbí The Summers Of Our Youth..asi že jí zpívá mags...mám pro něj slabost :D...byla bys strašně hodná! já teda mám problém sehnat něco i od magneho...takže se jím zatím nechávám unášet hlavně na youtube...:D
  17. mehelik replied to janula's topic in International
    já to taky nechápu...:D a navíc jsem se k nim vlastně dostala přes Coldplay, nejprve k Apparatjiku, pak jsem se úplně zamilovala do songů Magneho... no a pak jsem si poslechla FOTM a šlo to samo....:laugh3:
  18. mehelik replied to Kettercat's topic in The World Of Music
    I have to agree, it´s amazing! my way to this album (and as a matter of fact to a-ha too) was long, but it´s the best, what I have in my player now! .... btw. I didn´t really know that Guy has some pics in booklet ...great news for me :D thanks for post it ;)
  19. Oh, people....7 days.. one week only....!!!! I can´t believe that it´s so close!!! :)
  20. mehelik replied to janula's topic in International
    ale vysvětli lidem, co je neznají, že jsou i jiný věci než VLV....kdyby jim někdo dokázal vnutit poslechnout si pár songů z ROBTTH, nebylo by pro ně úniku....:D
  21. mehelik replied to janula's topic in International
    no..možná není nějak zvlášť úžasnej, třeba věci z ROBTTH to rozhodně nikdy nepřekoná, ale je to strašně chytlavej song...na to se lidi chytnou..pak už je jen otázka, jestli se o ně začnou zajímat víc.....ale i já, když jsem ho slyšela úplně poprvé, jsem z něj byla unešená....:P :laugh3:
  22. mehelik replied to janula's topic in International
    chápu :laugh3: ...myslím, že není problém si to domyslet...stejně si to všichni určitě myslí.....:P
  23. mehelik replied to janula's topic in International
    ....přesně....:cry: .. hlavně, že třeba Eminema hrajou pomalu dvakrát do hodiny... no kam ten svět spěje.....:laugh3:
  24. mehelik replied to janula's topic in International
    myslím, že není co dodávat..to je přesně ono.....já mám pocit, že lidi v Čechách rozhodně neposlouchají tyhle skupiny tolik jako lidi ve světě, protože se dokola omílá jedna a ta samá písnička (když vůbec teda :D ) a oni si k nim třeba ani nenajdou cestu..

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.