Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

coldplay's Turkish fans;)

hippidami

Recommended Posts

• Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne bilim bazıları gelip diyo bana bişeyler öğret türkçe diye napcaklarsa :D birinin sevdii kız Türkmüymüş neymiş ona artislik yapmak için, birinin arkadaşları vardı sanırım İsviçrede Türk...fln işte arada bazıları bişeyler diyo avrupa birliğiydi ermeni soykırımıydı fln.bazen onlara bişeyler anlatmaya çalışıyosun...böyle geçiyo işte..

• 2 weeks later...

İstanbul-adatepe'de oturuyorum..

Grafik tasarım öğrencisiyim..coldplay dinlerim ;)

Başka başkaa kitap okumayı sevmeye başladım..yeni başladım çünkü ciddi okumaya-takip etmeye,otomobil ve motorsporlarıyla ilgilenirim..motosikletlerlede içli dışlıyımdır..Fotograf çekmeyi severim..şimdilik bunlar geliyor aklıma ;)

• 1 month later...
  • 2 months later...

AAAAAAAA TÜRKSÜNÜZ:o3 SENE önceki sitede bir iki türk vardı. Şimdi geri döndüğümde çok şaşırdım :) Ben Dee, İstanbul/ Berlin'den. Yaş 23, dilbilimci ve çevirmenim. Arada ingilizce öğretmenliği de yapıyorum. Öyle işte. :)

Bi Türk daha ekle ordan:wink3: slm ben görkem dedim coldplay dinliyorum bari bi sitelerine falan bakayım baktım sonra bi daha hosuma gitti kayıt oldum Türk birilerini bulmak güzel.Malum okul bitti sınava girdik ingilizceyle ilgim kalmadı konusamıcam o kadar yabancılarla :smug: bu arada üniversitede okuynalar bana bölüm önersin hic olmazsa kendi böümlerini söle bi anlatsınlar dicem ama:) hayır bu sene için deil de sonucta gircez:D

AAAAAAAA TÜRKSÜNÜZ:o3 SENE önceki sitede bir iki türk vardı. Şimdi geri döndüğümde çok şaşırdım :) Ben Dee' date=' İstanbul/ Berlin'den. Yaş 23, dilbilimci ve çevirmenim. Arada ingilizce öğretmenliği de yapıyorum. Öyle işte. :)[/quote']

istanbul/berlin derken? :) bu arada kabalık olmasın ama isminiz Dee değil mi??

--o--

görkem biraz daha açsan şu ünv işini? :) hani sayısal mı sözel mi eamı??

Ben sayısalım bu sene yıldız teknik mimarlık düsünüyodum ama sınav baya bi b.k gecti olmıcak gibi.aslında tam bi meslek yok kafamda da bakıcaz artık.Anadolu lisesi mezunu oldugumdan zaten bi sene hazırlıkta gitmisti bi sene daha gitti:confused: :( yani bu sene kesin kazanmam lazım ki kazanıcam.senin is de iyiymis berlin falan istanbul.keske bende biseye kara verebilsem:thinking: