June 18, 200818 yr Vsem en deževen pozdrav Forum že spremjlam dalj časa in komaj zdaj sem dobil "pogum" da se prijavim. Drugače pa za Coldplay vem že od leta 2000 in so res The best of the best. Alum Viva la Vida pa je perfekten ;) LP iz Slovenije
June 20, 200818 yr Pozdrav svima! Vidim da ne znate za sutrašnji Coldplay party pa samo da vam javim: http://www.nofad.info/index.php?ID=1&ID_tekst=118
June 21, 200818 yr a vjerojatno ću u budimpeštu ako art travel napravi aranžman, mada bi iskreno radije u italiju :)
June 22, 200818 yr Joj ja ti imam informacije za Bolognu i Milano. Neka agencija iz Rijeke. Za Bolognu je 850kuna, a za Milano 1060. Ovo ti je njihova web stranica pa vidi http://www.newsound.hr/rock-09-08.htm
June 22, 200818 yr Meni se Budimpešta čini kao naljbolji izbor. 35o kuna karta za stajanje, vlak oko 130 kn. Jeftinije je od sveg gore navedenog. Jedino me strah naručivati kartu preko neta... :\
June 22, 200818 yr A je??? Tako je jeftino u Budimpšeti. Da preko neta je malo zeznuto. Najbolje ako imaš karticu na kojoj ne možeš ući u minus. Ovo za Bolognu i Milano je preko agencije. Sve organizirano. Bus te vozi do tamo i nazad. I karta. Pa je to sigurnije.
June 22, 200818 yr pa da, ja sam sa art travelom dosta putovala i samo cekam da oni objave aranzmane jer mi nije zgodno ić iz rijeke... ja bi bolognu
June 23, 200818 yr Ja sam prvo razimšljala o Beču. Al ovo za Bolognu mi je za sada super. Čekat ću još oće li neka agencija pustit što za Beč, ako ne. Odna vjerojtano Bologna.
June 23, 200818 yr ha...ako vam nije problem s nofcima, onda je odlazak na koncert s agencijom super. nadam se da budu i za budapest napravili neku ponudu. možda će cijena bit pristupačnija od italije/austrije...
June 23, 200818 yr Ma nekako mi je s agencijom lakše. odvedu te tamo i dovezu te nazad. kad si sam, pa onda traži di je što, metroi, busevi.... a u mađarskoj, austriji i italiji rijetko ko govori engleski. pa dok se snađeš...
June 23, 200818 yr nisam jos bila solo na nekom koncertu van hrvatske (osim jednog tribute koncerta di sam se izmucila dok sam nasla to mjesto) i vrlo sam zadovoljna... doveli bi jos ujutro/popodne, pogledas grad, navecer koncert i onda doma i jos u busu opisujes dojmove :) navijam za bolognu ili beč, ajmo agencije!
June 25, 200817 yr Coldplay na europskoj turneji Coldplay u sklopu svoje svjetske turneje, objavio i nove datume europskih koncerata koji će se održati u rujnu i početkom listopada. U ponudi Urban Travela aranžmani za Coldplay u Budimpešti, gdje će nastupiti 23.09.2008.!!! evo gaaa.... :)
June 26, 200817 yr Coldplay [23.09.2008.] Budimpešta / Mađarska 820.00 kn: Zagreb, polazak u 9 h, Autobusni kolodvor [peron 502 - 506]. Cijena se odnosi na prijevoz i ulaznicu za koncert (stajanje). Povratak 1 sat nakon koncerta. URBAN TRAVEL
July 6, 200817 yr bog mates, how are you all i just know "no govorum hrvatska" thanks to a croatian friend :lol: i hope it is spelled correctly:P
July 8, 200817 yr "ne govorim hrvatski" :D oh okay, sorry:P ne govorim hrvatski i've got to learn some other words, to discuss here:)
July 12, 200817 yr it's okay ;) btw di ste vi si hrvati nestali.. odakle ste inače, ima ko iz splita? ;D
July 15, 200817 yr Ja sam nazad... Bila u Zg-u na prijemnom... (upisala faks koji želim:D :D :D :D :D) Inaće iz Zadra... Ful su mi dragi ovi koji žele učit hrvatski. Na ovom jednom forumu smo freneica i ja učile Britance hrvatski. Pisali jesu, al me čisto zanima kako bi nešto rekli... (al ok, trude se ljudi)
Create an account or sign in to comment