January 1, 201016 yr Ljudi, sretna nova... Da vam se ostvare sve želje... I da nam DEČKI dođu u Hrvatsku!!! *ako ništa barem na ljetovanje*
January 4, 201016 yr Da... Luda za Lukom a i za Nikom!!!! :D Al totalno. Cura je bila na utakmici eng - hrv i navijala za nas. Iako smo ono pošetno izgubili al opet.
January 6, 201016 yr 24 isla san sa art travelom, al jebiga... tribine nas zapale... ček jesi upoznala Darka iz Pule? Mislin da je on isa sa njima tada hehe
January 6, 201016 yr Ne!!! Uhuh ja sam bila pored pozornice. Chris i Jonny su bili doslovno 2 metra od mene. :D
January 6, 201016 yr da da, urban travel je imao jednu tribinu, ja drugu a vi sretnici dolje na travi! aj dobro, i meni je u budimpesti bilo jaaaaaaaaaaako blizu tako da... ne zavidim dobro aj jesan :D
January 6, 201016 yr :D Al si bila na 2 koncerta. Ja samo na jednom... :( I još uvik ih čekam tu. Nadam se da će za slijedeću turneju doć vamo. Bilo di. I onda imam najmeru bit u prvom redu. Ovo s agencijama je glupo, dođeš tamo u 4, 4 i po.
January 6, 201016 yr ma kad bi dosli u zagreb, split, zadar.. svejedno! onda bi postojala još i šansa da uletimo u backstage ili da ih dočekamo iza koncerta... joj šta mi ih se opet gleda! nikad mi nije dosta!
January 6, 201016 yr hahaha... upravo to. Čekanje u redu od 7 ujutro za prvi red i čekanje poslin koncerta. Jooooj al načekat ćemo se... Ove godine sigurno ništa. :(
January 7, 201016 yr Ah što se mene tiče ništa zanimljivo mi nema! Trebala ić na Mando Diao i otkazan koncert. :( Sad čekam ko će sve biti na InMusicu
January 8, 201016 yr a i ja čekan, moglo bi veselo bit! ja se pak radujem ac/dc u peti misec :))) i eventualno ako bude para na u2
January 13, 201016 yr ej ljudi samo da vas pozdravim :D nisam bas nesto aktivna ovdje(ocito), ali citam vas redovito :) i tako...malo puno kasnim sa cestitkama(al za dobre zelje nikad nije kasno, valjda), u Novoj godini vam zelim sve najbolje i puuno dobrih koncerata i Coldplay u Hrvatskoj uskoro, hehe... kisi kisi
January 14, 201016 yr Pozdrav i tebi, lipo je vidit da ima hrvata... jel ko razmišlja o tome da se otvori coldplay hrvatski forum?
February 13, 201016 yr Hej!!!!! :curtain: Samo vraćam thread na prvi str. :D Svi koji studirate nadam se da ispit dobro idu... Ja odo učit... :(
March 2, 201016 yr Pozdrav svima, evo jos jedan iz Hrvatske hehe! Bio sam na koncertu u Washington 2008. super je bilo!
March 3, 201016 yr Bok!!! :D Wow u Washingtonu! :D Naravno da je bilo super, to je Coldplay. :D :D :D
March 5, 201016 yr ACHTUNG! :D večeras u 00:20 na HRT2 - coldplay nekoć i sad... jedva čekam to snimit i pogledat! :D
March 5, 201016 yr ^^ mene obavijestio netko na fejs, ne bi ni skužila! can't wait! nema izlaska večeras hehe
Create an account or sign in to comment