May 22, 200917 yr Salutare,salutare.:wink3: Aici toti cei din Romania pot posta mesaje despre "Coldplay".Putem vorbi despre melodiile noastre preferate sidespre orice are legatura cu "Coldplay". Incep eu cu o intrebare:Ce melodie va place cel mai mult?:D Aveti aici lista cu toate melodiile lor. http://www.song-list.net/coldplay/songs si detalii despre ColdPlay http://www.song-list.net/coldplay/brothersandsisters/tracks
August 21, 200916 yr Buna :) Hmm, nu prea pare sa fie multa lume pe aici... Daca se intampla ca vreunul dintre voi (oricine ar citi ce scriu eu acum :P) sa fie a huge, huge Coldplay fan si sa isi doreasca cu disperare albumul LRLRL, s-ar putea sa aiba noroc :D S-ar putea sa ma intorc acasa cu 2 in septembrie (poate chiar mai multe, cine stie, dar nu promit nimic). Asa ca mana sus whoever wants one :)
Create an account or sign in to comment