Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

TÜRKÇE!

hippidami

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iyiyim iyiym merak etmeyin tatil başladıından beri giresundaydım yeni geldim , orda da hiç nete girme fırsatım olmadı =))

Ben yokken bi değişiklik oldu mu coldplay Türkiyeyi ekledi mi turlarından birine =Pp

Bu arada yeni gelen arkadaşlar(ya da bir arkadaş mı bilmiyorum) hoşgeldilerrr =)

kısaca şöyle diyor; yitip gitmiş acılara tekrar üzülebilir miyim , kendime bu acıları tekrar tekrar analtıyorum ,geçmişin üzgün hesabını ve tekrar ödüyorum sanki daha önce ödememişim gibi..

çok güzel yaaa =) itiraff : bi de ingilizler fln var ya ondan koydum azhauzahuzaha :

abi burda millet gördüğü zaman garip davranıyo :sneaky:

My<dsmbr' a gelince;hikayesi biraz uzun,anlatıyorum:

Linkin Park'ın bir şarkısı vardı "My December" diye

Bu isim hoşuma gitti çünkü yazınca çok karizmatik görünüyodu,

Eeee aralık ayındaydık tamam o zaman dedim :cool:

millet bu bölümdeki herkese 2 sorum var: :P

1-ne kadar zamandır coldplay dinliyorsunuz?

2-coldplay dışında ne(ler) dinlersiniz?

ben X&Y çıktığından beri coldplay dinliyorum

coldplay dışında da linkin park,red hot chilli peppers,radiohead,fort minor,çilekeş,mor ve ötesi benim favorilerimdir.

cevaplarınızı bekliyorum ;)

1-ben 2004-2005 arası başladım dinlemeye

2-aslında Türkçe dinlerim çoğunlukla.kıraç, teoman,kargo, şebnem ferah.alternatif de düş sokağı, ezginin günlüğü, yeni türküyü beğeniyorum.yabancılardan da rhcp,oasis,rem güzel.radiohead,audioslave ve sigur ros henüz çok dinlemedim ama güzel diye duyuyorum yakın zamanda onları da tanicam :)

sen erzurumlumusun sonradan mı gittiniz oraya??biraz yabancılık çekiyo gibisin.sen en iisi össden sonra bi büyük şehire gel :)yok aslında şaka bi yana aslında her yerde isteyen istediini yapmalı ama işte doğu kültürü biraz daha değişik heralde...