Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

TÜRKÇE!

hippidami

Recommended Posts

• Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slm millet ben geldim(kış bitti,sinekler fırladı) kusura bakmayın epeydir bayağı yoğundum sınavlar falan fırsat olmuyodu nete girmeye

bu arada bisürü yeni eleman katılmış hepsi hoşgelmişler ben erzurumdan wzzik ben de bu forumun graffiticisiyim

çikoyu ben de izliiodum çok komikti,çiko okuldaki bi kıza aşıktı ve en çok o kızın eteğini açmaya çalışıyodu ama kız onu yanına bile yaklaştırmıyodu,ne kadar kötü değil mi

bu arada bir beşiktaşlı olarak tüm gslileri tebrik ediom

Ben de yeni albüm 2006'da çıkacakmış diye bişe duymuştum taa geçen sene ama ne kadar doğru bilmiom

Ya diğer forumlardaki gavurlar birbirlerine sımsıkı kenetlenmişler sorması ayıp da biz niye birbirimizi msn,icqi,gtalk...(artık ne varsa) onlara eklemioz ki?

walla birader ben bu forumdan iki kişinin(hippidami ve coldplayin) msni i var arada konuşıyrz.Ben kendimi coldplayci olarak çok yanlız hissedyrm türkiyede çoğu kişi bu grubun ismini hiç duymamış bile ve bu benim sinirlerimi çok bozuyo o yüzden bu forum'a yazıyorum.Ve bütün coldplay fan'larını buraya davet ediyorum.BU arada msn adresim de:[email protected]

Bir gs li olarak ben o akşam ki zevk'i trilyonum olsa yaşamazdım .En Büyük Cimbom uleynnn...Bizim mahallede itin biri fb bayrağı asmış.EHaheah şimdi onu oradan kaldırmak ne koyar adama beah:D :D :D

Ya abi orası öyle Türkiye'de kimse tanımıyo coldplayi

Türkiye'ye konsere gelseler 500 kişi anca gider:shocked2:

adamlar geldiklerine pişman olur geri dönerler

bi daha da Türkiye'nin adını bile hatırlamak istemezler.:cry:

walla balıkesir de otryrm.Bizim sınıfta bi kız dinliyo.Ona da zaten ben zorla dinletiyom.İzmire gdip aldım x&Y D&R dan 20 ytl çok ta pahalı değil gerçi.Ama ben hakketen piskopat bi dinleyici olmşm haberim yok varya fix you nun klibi olmasa ben bu kadar pisko bi coldplayci olamazdım.Fix you fix you fix you diyrm başka bişi demiyorum...

LMFAO!!!!!!!!!!!!!!

COLDPLAY TURKEY!! that is one of the most funniest usernames I have ever come across....and again I find myself wondering what a coldplay turkey looks like.

Maybe I will find a picture of one.....:lol:

İs there any problem here?Or any problem about me?Turkey is better than a pig? Are you like a pig?İ think İmpure christians likes pigs...

Bu ara da İsviçrenin a.q. o.ç.'ler Dünya kupasında ***'lik yaptılar.Ne küfür ettim onlara.Adam gibi bişey yazmıcaklarsa defolup gitsinler bunlar...

İs there any problem here?Or any problem about me?Turkey is better than a pig? Are you like a pig?İ think İmpure christians likes pigs...

Bu ara da İsviçrenin a.q. o.ç.'ler Dünya kupasında ***'lik yaptılar.Ne küfür ettim onlara.Adam gibi bişey yazmıcaklarsa defolup gitsinler bunlar...

erm I do not know where the pig came into the picture,at no point in time was there ever a pig mentioned.....

Well the question is whether the turkey is feeling okay,because at the moment he looks a bit cold.