Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

The Slavic thread.


Bijeli_Miš

Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne, starejša je 3 leta pa pol, pa dosadna za ponoret. :dozey:

že itak nismo glih neznam kako super kolegice (no ja, razn v res izjemnih primerih), a ko smo pa še malo tečne, je pa kriza.

mislim, kaj sm nardila, njej še nikdar ni blo prav. (cel tedn sm polušala, kk naj hlače nosim, pa da si ona nebi nikdar takih kupla...) :angry: :dozey: :evil: :veryangry2:

Link to comment
Share on other sites

:lol:

preveč gledaš!

no ja, po moje je boljše met starejšega brata ko starejšo sestro. zamenjam takoj :P al pa kul starejšo sestro. tudi takoj zamenjam, ker moja definitivno ni kul. ona je najmanj kul človek, ki jih poznam... :stunned:

kakorkoli že, spet moram it, sm že cel dan na internetu, pa ne bi škodlo kaj pametnega naredit...

lepo se mej, sej morda še zvečer kaj pridem sm.

Link to comment
Share on other sites

Je al' vi zapadnjaci imate dsl sigurno, dok se većina nas na balkanu bakće s modemima. :P

Ha pa meni nitko u obitelji nije kul, pa šta da radim?! :lol:

Još tjedan do škole, nekako mi je dosadno polako već bez nje.

A ove godine kao 3 razred idemo kat više, gdje čak imaju nove stolice! :cool:

Link to comment
Share on other sites

uuuu, novi stoli!! :lol:

da, imam dsl (tod okoli ena izmed bolj redkih), ampak dva leta nazaj sploh še nism mela interneta, tk da,.... dsl mam pa šele dva mesca (je čist fajn :P )

uh, šola, da... ja po eni strani komaj čakam (da bom spet vidla moje predrage sošolce, pa da bom končno začela kaj pametnega delat), ampak po drugi strani pa 4 četrti letnik, zadnje leto pred faksom, in čez par mescev se bo treba odločit, kaj bom šla študirat, pa nimam blage veze... :/

je pa res, maturantski izlet čez dobre dva tedne... :D :cool:

Link to comment
Share on other sites

Zapravo nisu novi, ali su puno bolji od ovih koje smo dosad imali na prvom katu!

Btw tu u Hrvaškoj je bio band koji se zvao jinx svirali su neki hmm ko jazz funk il tako nešto.

Ima singl zvan Ljeto, ide vako nekako: Ljeto ljeto iza nas, ne spominji ljeto... i imo je kul spot.

A za fax, imaš valjda nekih afiniteta, ne?

Link to comment
Share on other sites

band jinx... idem tamo, gdje je sve po mom... sm čula eno par komadov, in so mi kr všeč. (vokal je :o )

faks... ma neznam še čisto. sm misla da znam, pol sm pa spet začela malo razmišljat, pol je še mama začela nekaj tečnarit, in spet sm na začetku :/ moram si napisat seznam, kaj sploh pride v poštev, pa naredit seznam pro/contra.

Link to comment
Share on other sites

6000 prebivalcev, tam neki. ne niti premajhno, da bi res vsak vsakega poznal, ampak ne pa tudi preveliko, da si čisto zgubljen. majhno mesto, tako čisto fajn za živet v njem. sm s tem, da sm ja res tu že celo življenje, in po 18 letih zna ratat precej bedno, ko se nimaš kam dat zvečer.

Link to comment
Share on other sites

ljubljana, drugač so univerze še v mariboru pa nekaj malega v kopru al portorožu, sm je - razen ljubljane - vse precej daleč. še do lj rabim z vlakom 2 ure pa pol, z avtom eno pa pol...

tk da ja, grem v ljubljano, morda mi pa res ne bo dolgčas... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...