May 5, 200620 yr ii..jel valjaju što svadbas? e meni je dobra ona pjesma 'ti' od quasarr-a ... baš mi je fora..odskače mi nekako od naše uobičajene mjuzik..neego..ja imam novi tool pa si vi mislite hehehe.. sumnjam da ikoga to zanima..ali savršeni su:) a što se tiče gwyneth i chrisa..nek užiwaju kako god znaju..njihov život:) i slažem se s i.r.o.n.i.c... dok njihova glazba meni paše..ja ću njih voljeti:) a što se događa u njihovim životima..not my business and i don't care kako će im se zvati pas, mačka il koji već vrag :)
May 5, 200620 yr a znam...:D A kad sam sirota i nemam novci da si kupim :D Glavno da 200 kuna neta mjesecno imam :thinking: još plus 50 kn u Zagrebu :confused:
May 5, 200620 yr Jel se uspio možda netko domoći novog Ramireza? Bas me zanima kak zvuče na novom albumu... Prošli mi je bio mrvicu prespori, ali Ništa posebno mi je ok....Nadam se da je cijeli alb takav...:rolleyes:
May 5, 200620 yr Pa ne znam, vidio sam danas u novinama neku kritiku pa pretpostavljam da je izašao. Jel si slušala prvi album?
May 5, 200620 yr A ne znam...Meni su dost brzo dosadili . Al znam da su mi na prvo slušanje jako dobro sjeli.
May 5, 200620 yr Author kako su novi cd popljuvali na forum.hr kazu da je cista losha kopija radioheada.
May 5, 200620 yr Author evo la la.... http://rapidshare.de/files/19688230/Svadbas-2005-LaLa-VBR.rar.html
May 5, 200620 yr kako su novi cd popljuvali na forum.hr kazu da je cista losha kopija radioheada. Idem u izviđanje :stunned:
May 5, 200620 yr novi ramirez Ne. Moram ujaka ulovit (ima kolegu koji radi u CD prodavaonici:sneaky:) i reći mu da ga posudi i nasnimi. Čim ga dobijem, pošaljem ti na mejl ili uploadam ;)
May 6, 200620 yr Ajd malo da osvježimo tred, jel gleda ko od vas anime music videos, ja imam negdje 15-18 komada, što nije loše s obzriom na modemca, čak sam i sam napravio jedan od Prince of Persia:warrior within, samo ga neznam komprimirat.Nadam se naljeto nabavit bolju makinu od pc-a i neko knigu od adobe premiereu pa da i uploadam nešto. Za one koje zanima animemusicvideos.org
May 6, 200620 yr aaahm..moj frend jedan gleda neki anime 'naruto' - zbilja ne znam jel to nešto tipa tog..haha..ne kužim se u to zbilja..ali imam ja neki animirani isto iz nekog đepniz crticha 'yellow' haha...
May 6, 200620 yr Hmm da iskreno neznam ni ja mnogo o animeu, jedini koji sam pogledao osim Dragon Ball, i Dragon Balla Z je Akira.Mene to zanima više zbog video editiranja.
Create an account or sign in to comment