April 29, 200620 yr und Flo was machst du auf die Kroatische seite?ha, ich lerne Deutch 5 Jahre....bin sehr stolz auf mich...
April 30, 200620 yr Das sieht man auch :stunned: Es ist sehr schwer jemanden finden der stolz daran ist:cool:
April 30, 200620 yr ja idem na franjuuuu:) weee...can't wait..samo još si razmišljam dal da idem na morrisseya...hmmmmmmmmm?? ...nnda..hehe
April 30, 200620 yr Ja sam se nadala da će glasina o Massive attack biti istina. Navodno je rečeno da su u Zg isti dan kad i u Bg.. Aliiiii niš od toga! Išla bi na Morrisseya čak, al zar nije ista ulaznica za oba dana koncerta? :cool:
April 30, 200620 yr Ljudi kako vi možete pratiti ovaj forum? Ja sam probao da ga posjećujem dnevno, ali 5+ strana o tome koji koldplej član ima najbolje dupe, ili 5 tema o random postingu ili nešto treće je fakat naporno.
May 1, 200620 yr Pa kaj ideš tamo gdje pričaju o tome.... Ja ti pratim multimediju, ovaj topic i poljski. I to bi bilo to. :dozey:
May 1, 200620 yr ja dođem s vremena na vrijeme ovdje haha...btw. ironic.. nije karta za franza i morrisseya ista..moraš kao još nado[/url]platiti 100 kn..ili 150(not sure) za morrisseya ako već imaš za franze..efo ti link.. http://iskon.hr/glazba/page/2006/04/13/0174006.html
May 1, 200620 yr Author well...ja san svaki dan ode, al ne ulazim bash u rasprave o dupetima, samo o tome koji kurac gwyneth glumata i tak.
May 1, 200620 yr Ma gledam po new post pa ono nema me par dana a ono 14+ strana. A član sam i na jednom forumu od 50k+ korisnika, ali nikad nema više od 3 strane(istina taj forum je specijaliziran).
May 1, 200620 yr Nope. a šta se tiće dolsaka na ovaj forum....dolazim sad više iz navike, žalosno da. ali ne komentiran te gluposti o dupama, kosi, rukama i sl.....al uvik odem ljuta s ovog foruma jer su neki bili na 5-6 njihovih koncerata, pa me jednostavno zaboli duša....
May 1, 200620 yr Što će ti koldplej kad ju ken hev it so mač beder wit frenc ferdinand. Btw zašto svi ovi selebrtiji daju neka čudna(u najmanju ruku) imena svojoj djeci, Apple, Moses, Suri, i ono niko ne da ime tipa Mike, ili Sarah ili šta ja znam.
May 3, 200620 yr Meni više diže žice što se ljudi oko toga previše uznemiruju.....pa šta!!!ako ima se daje takva imena, nek im bude.....meni su isto super Apple i Moses.
May 4, 200620 yr A mene iskreno zaboli kak im se djeca zovu, psi, mačke.. što Chrisova žena misli u svojoj glavi itd.. Voljet ću ih do god mi se bude sviđala njihova muzika, al to ne podrazumjeva da ću opsesivno pratit njihovu intimu :)
Create an account or sign in to comment