December 18, 200916 yr oei, bad timing :( Ik wist niet eens meer dat ik een ebay account heb. Ik heb het terug moeten activeren, maar ik heb geen benul hoe dat bidden allemaal werkt. Is uw vader al wat bijgedraaid? Gelukkig mag je toch nog op internet :)
December 18, 200916 yr hij is nooit lang boos :P het was eigenlijk ook wel een beetje mijn schuld, maar jah . ik heb ook geen idee hoe ebay wert, het enige wat ik doe is kijken naar die MEGA hoge prijzen .
December 18, 200916 yr Vreselijk he, ik begrijp niet waarom die mensen tijdens de eerste uren al zo hoog gaan.
December 18, 200916 yr ik ook niet . ik keek zo voor de eerste keer en die gitaar van chris stond al op 2000 en nu staar hij al op 5500 :o
December 18, 200916 yr $6,128.64 nu, echt niet te doen. Maar ik ben er mee weg voor vandaag, zal waarschijnlijk pas maandag terug op het forum geraken. Morgen avond ga ik toch even op ebay kijken, waarschijnlijk ga ik geschokt zijn door de prijzen, maar kom. Veel plezier morgen met de live photo blog! bye bye
December 21, 200916 yr Goeie morgen! Ben eindelijk weer terug online (op't werk ;) ) En is er nog veel gebeurd dit weekend? Veel spannends? Ik ga nu direct de thread van Exeter opzoeken :D
December 21, 200916 yr haha jah Exeter was een echte ramp voor mij :( maar kben er al lang weer over :lol: voor de rest heb ik het heel rustig gehouden dit weekend vandaag ben ik naar het glazen huis geweest, het was echt leuk !! :dance: ik wou fix you aanvragen maar kmocht nie van mijn vrienden en daar alleen staan is maar wat zielig :laugh3:
December 21, 200916 yr Jaaaa het glazen huis! :dance: Bij ons was Maxima er, zij vroeg Anouk aan, ook niet slecht :dance:
December 22, 200916 yr Hoe komt het dat het een ramp was? Je was niet online zeker? Wel jammer als je gedacht had het te kunnen volgen. Zijn je vrienden geen fan dat je fix you niet mocht aanvragen? Ze hebben waarschrijnlijk een ander liedje gekozen dan. Ik heb gisteren op internet die sing for live van Viva eens beluistered, was wel tof om iedereen te horen meezingen :) Voor de rest alles goed met jou? Ik ben net aangekomen opt werk, half uur te laat door de treinen en natte voeten! BAH! Maar positief denken: nog twee en een halve dag en ik heb verlof :D @marina: Wanneer is jullie glazen huis geweest? Als ik het me goed herinner had Chris een T-shirt gesigneerd om daar te veilen! Enig idee hoeveel dat heeft opgebracht?
December 22, 200916 yr nee van het moment dat het echt begon moet ik af de computer :( voor de rest is alles goed :D ik begin mij een klein beetje te vervelen, maar kerstmis is er bijna dus dat gaat dan wel over zijn :lol: die treinen toch hé, ze komen toch altijd te laat :laugh3: nujah die natte voeten moetn niet plezant zijn :(
December 22, 200916 yr Ik heb mijn schoenen al uitgezwierd! Ik verveel mij hier ook opt werk, er is echt niks te doen pfff :( Bazen zijn er vandaag niet, dus zijn we al heel de dag naar stu bru aant luisteren. Ik heb ook net die live cam ontdekt, dan kan ik de beelden ook bekijken. Maakt het wat plzanter. Clocks hebben ze een uurtje geleden nog gedraaid YAY :)
December 22, 200916 yr haha :laugh3: ik kijk ook naar stu bru :D wat een leuk werk zeg niks doen en toch betaald worden :lol: ik hoorde clocks ook daarjuist :dance: ze draaien coldplay nog tamelijk veel, maar best ook :D
December 22, 200916 yr Alll I want for Christmaaas issssss yooooouuuu! Sorry, we zijn hier vollebak aant meekwelen :p Heb de auctions op Ebay ook nog eens bekeken. Die platinum plaat van X&Y kan ik ook wel vergeten, is nu al 1550 pond. Ik wil niet weten wat het gaat zijn binnen 9 dagen. Misschien die andere plaat dan maar.
December 22, 200916 yr hahah . :laugh3: ik hop dat je iets kan kopen dat zou zo leuk zijn :D ik hag het al na een half uur opgegeven :laugh3: ik had nooit verwacht dat het zo duur ging zijn :D
December 22, 200916 yr Ik had wel gedacht dat alles duur ging zijn, maar niet de eerste dagen al. Ik had daarstraks alle bids eens bij elkaar opgeteld en was al meer dan 100.000 pond, dus dat is heel goed he! :D
December 22, 200916 yr Allez, ik ga mijn internet eens afzetten, seffes mag ik naar huis :) Nog veel plezier hier vanavond! bye bye
December 22, 200916 yr Ik hoop het ook, anders zal je morgen mijn gezaag wel horen ;) Daaag! hahaha :laugh3: tot morgen .
December 23, 200916 yr Ik ben er weeral! Goeie morgen (Of middag als jij het leest :p) En wat zijn de plannen voor vandaag?
December 23, 200916 yr Ik ben er weeral! Goeie morgen (Of middag als jij het leest :p) En wat zijn de plannen voor vandaag? hahahahaha :laugh3::laugh3: het inderdaad al middag :lol::laugh3: ik ga vandaag om mijn pa zijn cadeau voor kerst :P een live cd van 'the police' :lol:
Create an account or sign in to comment