Everything posted by janhaw
-
da polish zone/ strefa polska
:)czesc! Studiuje polski i mam klopoty. :sick: Czy mogelby kto poprawic moje wypracowanie?? Help!!!:embarassed:
-
Hrvatska?
Ma nemas se zasto bojati ;) Nasmijat ćeš se- to je sigurno :D
-
What are you listening to RIGHT NOW?
In The Crossfire - Starsailor
-
Hrvatska?
Skinuo sam spot ovaj tjedan i - Umro od smija :lol: Ona smežurana bakica je luda :D Inace, mislim da je spot katastrofalan i definitivno je jedan od najgorih spotova koje sam ikada vidio. :confused: Žalosno je što bend sa reputacijom pada ovako nisko. DA, da...znam...Sve je to sprdnja na bendove iz 80-ih....:rolleyes:
-
Most horrible film ever?
Pearl Harbour - YUK! Titanic - YUK! Hollywood - YUUUUK! European and Asian films - These are the Films! :cool:
-
The official **KEANE** thread
yes please :D
-
Hrvatska?
Ajme... Zabunom otišao u Hungary topic i čudom se čudio zašo ne razumijem ni riječi :shocked2: Glupan...:rolleyes:
-
Hrvatska?
Može. Nije hitno. Ovako i onako moram skinut Davida Gilmoura, pa ću s tim preživjeti ovaj tjedan u Zg-u. :dozey: Hvala ti :)
-
Hrvatska?
- Hrvatska?
Da, to im je zadnji u biti. :)- Hrvatska?
Ja? Hrvoje :rolleyes: (ako mene pitaš...) ;)- A-Z of World Cities
- Hrvatska?
Je li zna netko od vas možda gdje bih mogao skinuti album od Bell X1? Pitao sam u Multimed. ali ništa od toga ...- Hrvatska?
Nisam znao da je amer... Sve mi je jasnije...Nema on pojma o tome što se događalo ovdje. Oni ne znaju što se događa u njihovoj državi, a kamo li u Eu...- Hrvatska?
Bas to...To si mu trebala napisati tamo. ;)- Hrvatska?
Ok...Nisam vidio zadnja dva posta njegova...Kreten... Bas je nasao staviti one cmoljave glupače kralj Krvnikova liesa. :angry: BAs mi je zanimljivo što tamo nema komentara srpskih membera...- Hrvatska?
Ma shvatit će valjda. Mislio sam se i ja uključiti, ali nemam vremena jednostavno. Previše toga se ljudima u inozemstvu prezentira o nama (pola istinito-pola su neke bajke) pa ne znaju kakva je situacija prije bila ovdje na ovim prostorima.- Hrvatska?
meni ono u gore desnom kutu avatara lici na Staljina :shocked2:- Hrvatska?
E da. Odlicno si objasnila tipu u Miloshevich threadu o stanju u Hrvatskoj zbog njega. Stalno ti to zaboravim reci....:rolleyes:- Hrvatska?
dajrekshn, novi avatar :sneaky::P- Hrvatska?
Vecer svima :lol: Napoko se vratio ja ovdje :thinking:- A-Z of World Cities
- A - Z of COUNTRIES
X - Xanada- da polish zone/ strefa polska
Nie jest. Jest bardzo zimno i pada snieg. :dozey: I deszcz....:dozey:- Hrvatska?
Istina :laugh3: Nešto sam načuo da bi trebali izdati 2007 , opet, novi album, sa stvarima koje nisu ušle na ovaj. :smiley: Tražih točne podatke o tome, no ne nađoh ništa. :dozey: - Hrvatska?