Everything posted by Mrs.Chatterbox
-
Is there anybody from Lithuania?
Kalėdos visada užklumpa netikėtai, ane? ;)
-
What made you happy today?
Coffee :rolleyes:
-
Facebook addict?
Oh, somebody found my old old threat :D well, facebook isn't evil itself, only the attitude can be :thinking:
-
Is there anybody from Lithuania?
Na, tai jau pasiruošę šventėms? Parduotuves nusiaubę ar paskutinėm dienom eisit? :D
-
Is there anybody from Lithuania?
A, čia šitam fūlės stadike vyko, faina :D aš gegužę buvau Varšuvoj, teko mokslo festivalyje dalyvaut, tai irgi prie šito stadiono iš visų įmanomų pusių prisifotkinau ;) Smagu, kad yra aktyvių lietuvių fanų, nes aš jau biskį pritingus. Mano pati didžiausia Coldplay manija buvo prieš kokius 2-3 metus, kai dar nedainavo pop'so :dozey:
-
Is there anybody from Lithuania?
A, tai reiks eit paieškot tada jų ;) oh, trigonometrija - smagu :D
-
The Awesome Random Posting Thread
which grade? :) I'm at university, 2nd year of English Philology ;)
-
The Awesome Random Posting Thread
yeah, nice number :D anyway...you go to school, still? :)
-
The Awesome Random Posting Thread
Nice to meet you :) i'm quite good, actually having a lot of work to do for my studies, but it's been ages since i last been here, so it's nice to chat with somebody in english :D yeah, that cool, i had my 6,666 today :D
-
The Awesome Random Posting Thread
Hey, I guess I don't know you yet, or I just don't remember. :) My name is Karol. How do you do ? ;)
-
whats on your desktop?
Learning Gaudeamus..again :D for this saturday :)
-
Post a pic of your pet
- The Awesome Random Posting Thread
Hey, anyone here? :)- Is there anybody from Lithuania?
^ wow, koks skaičius, tiką pastebėjau :D- Is there anybody from Lithuania?
Ei, gal ir pavėluotai, bet įdėkit kas foto iš koncerto, o gal jos buvo įdėtos tik aš nemačiau? :) beje, kaio jums sekasi naujais mokslo metais? :) Aš čia kurį laiką nesilankiau, tai atsilikus nuo naujienų - senienų :D- I am currently listening to....
Fix You- What are you reading right now?
A book about WikiLeaks- The Awesome Random Posting Thread
hi Celien ;)- I am currently listening to....
Coldplay live from Sweden- What are you thinking right now?
Cool, my thread is still alive :D- The first thought which came to you this morning.
Oh, it's only 10 o'clock- The Awesome Random Posting Thread
Yesterday came back home - I'm so bored.... :confused:- Rate the latest movie you've seen
My Week With Merlin Monroe - 8/10- Is there anybody from Lithuania?
Na, tai kaip jums koncertas? :) Aš tai Osle buvau Madonnos koncerte, tai kai sėdi kažkur už 100m nuo scenos, tai ne kažin ką ir matai. O kaip jums su vietoms buvo? Stovėjot? :)- Is there anybody from Lithuania?
Na, prašvaistėm birželį, ir liepos švaistymą jau beveik įpusėjom :D o tu? ;) - The Awesome Random Posting Thread