Everything posted by Mrs.Chatterbox
-
Rate the latest movie you've seen
Tangled 9/10 great :D
-
Is there anybody from Lithuania?
O..nyku čia kaip... :\
-
What made you happy today?
eating dinner
-
The Awesome Random Posting Thread
:omgomg: great new smiley :D
-
What made you happy today?
sleep
-
The Awesome Random Posting Thread
I feel such a loser to sit at home Saturday night :confused:
-
The Awesome Random Posting Thread
yeah.. :) i've never watched Doctor Who, but i see he's very popular here :D
-
Words built from combining shorter words
Studying - student +dying
-
The Awesome Random Posting Thread
Hey, I believe I know you :blush: Celien, right? You've changed your nickname? :) I'm good, just have a lot of studying to do...well, as usual... what about u?
-
Answer the question above you
Tea and a sandwich Why are you here on this forum?
-
(game) The Next poster...
yeah, kinda... tnp is eating right now
-
I am currently listening to....
ELO - Ticket To The Moon
-
What is your biggest dream?
To make up my mind, eventually :rolleyes:
-
The Awesome Random Posting Thread
Oh, it's been so so much time since i last wrote here...i'm starting to forget my english... :(
-
What annoyed you today?
as usually - my family :confused:
-
What made you happy today?
A compliment from a friend :wacky:
-
Rate the latest movie you've seen
Anna Karenina 9/10 awesome :)
-
Post a pic of your pet
- Is there anybody from Lithuania?
^ Na, per paskutinius metus mūsų tikrai čia padaugėjo, o tai buvo laikai, kai su Laura dviese forume kalbėdavomės :rolleyes:- Is there anybody from Lithuania?
Na, man yra tik noro, bet valios irgi nelabai :D čia kai kuriems taip 'sekasi' per sesiją sirgt.- Is there anybody from Lithuania?
Panašiai, neseniai praktiką pasidariau, tai dabar manau, kad reiks dar kokią prancūzų kalbą pasimokyt prieš kitą semestrą :) o tau kaip sesija?- Is there anybody from Lithuania?
Ooo, kaip jums (daugumai čia esančių) dar gerai, juk tik mokykloj mokotės :) Nors mano sesija jau baigta prieš Kalėdas buvo, bet vis tiek nėra kada laiko tuščiai leist.- Is there anybody from Lithuania?
Su naujais ;) Na, aš Kaune švenčiau, tai 12 val nelijo :D o jums kaip?- Rate the latest movie you've seen
Cold Mountain 9/10- Is there anybody from Lithuania?
Linksmų švenčių visiems! :) :santa2::santa3::elf::waffle: - Is there anybody from Lithuania?