Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

da polish zone/ strefa polska


weedy_gonzalez

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm... przyjrzałem sie i rzeczywiscie ma tam całą masę botów. Nie wiem tylko czy on je sam tam zarejestrował, czy to coś samo się rozsiało. U mnie forum Giełdy też czasami mamy wysyp takich botów, rejestrują się i zakładają tematy z reklamami. Od razu usuwamy takie konta, ale czasami potrafi takich powstać kilka-kilkanaście dziennie. Może reklamował forum gdzieś za granicą i naraził się na atak automatów :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hmm... przyjrzałem sie i rzeczywiscie ma tam całą masę botów. Nie wiem tylko czy on je sam tam zarejestrował' date=' czy to coś samo się rozsiało. U mnie forum Giełdy też czasami mamy wysyp takich botów, rejestrują się i zakładają tematy z reklamami. Od razu usuwamy takie konta, ale czasami potrafi takich powstać kilka-kilkanaście dziennie. Może reklamował forum gdzieś za granicą i naraził się na atak automatów :)[/quote']

ja mozem reklamovat forum tiet,ale moji friends dont speak polish as me

Link to comment
Share on other sites

Coralina! :P

 

Dlugo nie bylem tutaj. :thinking:

 

 

Myślałam, że zapomniałeś o nas :) Jak leci? Jak mijają wakacje? Jeżeli będziesz potrzebował, żebym Ci sprawdziła zadanie, nie wahaj się i PM :D

 

 

 

 

I'm fine, thanks, Chris. You've got PM from me. Check.

 

:kiss:

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że zapomniałeś o nas :) Jak leci? Jak mijają wakacje? Jeżeli będziesz potrzebował, żebym Ci sprawdziła zadanie, nie wahaj się i PM :D

 

Zapomniałem?! :o Nie. :P

 

Dziekuje, hehe. :D

 

(nie wiem pisać po polsku. hm. Nie wiem dlaczego. hm. :confused:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...