July 16, 200619 yr I'm still in school....but next year I can go to uni...and then I want to study something with music..or soemthnig cultural
July 16, 200619 yr ah, yes - I remember, you wrote in the "German Fans" topic that you play several instruments. ;) Unfortunately, I can't play any instrument. :D So I must study electronics :P it's not easy, but very interesting.. at least for me :P
July 16, 200619 yr yep...I play the saxophon hehe.. Uh....electronics is a topic I wouldn't be interested in...hehe...a typical male topic..
July 16, 200619 yr Saxophone... great! yes, it's a male topic, but 6 girls are studying it. :D so not only male ;)
July 16, 200619 yr I think this girls are not studying because they're interesting in electronics. No! They're studying because they search for a husband. :D:D
July 24, 200619 yr ej no wstawać dzieci bo nas wypchną gdzies tam na tyły tego działu :P To juz nawet turcy mają więcej postów od nas, cos tu jest nie tak. :P
July 25, 200619 yr I don't know your language, so you should write in english. what does: preco si sem pisal o polnoci? nevedel si spat? mean ???
July 30, 200619 yr I'm back :) I've got terrible terrible night. My car was spoiling, I couldn't sleep so well. (I've slept in seats in my car, the rest of my family were in Assistance car.) I was in home about 3 o'clock. :(
August 2, 200619 yr God middag, bonjour, good afternoon, buongiorno, witam ;) no to poszpanowałam a teraz normalnie... Coldplaya słucham od paru lat ale tutaj dotarłam dopiero dziś i po przeczytaniu całego tematu postanowiłam wesprzeć to skromne grono obecnych tu polskich fanów :cool: a i ja lubie fora ;) no to tyle...
August 2, 200619 yr God middag' date=' bonjour, good afternoon, buongiorno, witam ;) no to poszpanowałam a teraz normalnie... Coldplaya słucham od paru lat ale tutaj dotarłam dopiero dziś i po przeczytaniu całego tematu postanowiłam wesprzeć to skromne grono obecnych tu polskich fanów :cool: a i ja lubie fora ;) no to tyle...[/quote'] Witamy serdecznie :) guten tag :) Cieszę się, że lubiesz fora, bo ja też lubię fora :D Wesprzyj nasze skromne grono na Polskim Forum Coldplay i tutaj w Da Polish Zone. Have a great fun! :) :)
August 2, 200619 yr a pewnie , już się rejestruje ;) byłam już na jednym PL coldplayowym ale nie nadążałam to już tam nie wchodze ;P spróbuje na tym co mi tam - żeby tylko czasu i cierpliwości starczyło ;)
Create an account or sign in to comment