Jump to content
šŸŒ™ COLDPLAY ANNOUNCE MOON MUSIC OUT OCTOBER 4TH šŸŽµ

Czech Fans


janula

Recommended Posts

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ty umĆ­Å” aj německy?? Jo a jakĆ½ to vlastně bylo?? měli nějakou předkapelu? aÅ„ si o tom nechĆ”m alespoň zdĆ”t:rolleyes::) Jinak v Praze budou the cure a smashing pumpkins (jen tak pro zajĆ­mavost=)) jĆ” jdu nejspĆ­Å” na Billyho..:cool:

Link to comment
Share on other sites

bol to najlepsi den mojho zivota,pretoze je to najlepsia skupina sucastnosti a kazdy ju pocuva,

Ā 

Billy Corgan? kedysi to bol dobry hudobnik

Ā 

to vÄ›Å™Ć­m..:) jĆ” je mĆ”m straÅ”ně rĆ”da. ale zrovna to že je poslouchĆ” každĆ½ nenĆ­ dÅÆvod proč bych nějakou skupinu poslochala, spĆ­Å” naopak. ale oni jsou vyjĆ­mka;) Absolution je Absolutně geniĆ”lni album.:smug:

Ā 

jo billy nesklĆ”dĆ” už tak jako dÅ™Ć­v, ale stejnak je to pro mě legenda a jĆ” si to nechci nechat ujĆ­t. vĆ­c lidĆ­ to tĆ”hne na cure, ale mě to zase netĆ”hne do sazka areny:\

Link to comment
Share on other sites

sazka arena nie je moc dobra na koncerty

Ā 

plus absolution je z ich albumov asi najslabsi

Ā 

Ā 

tu druhou větu jsem neslyÅ”ela:whip:

Absolution je moje nejoblĆ­benějÅ”Ć­ album.

Ā 

jinak teda kdo s nima hrƔl? nebo hrƔli sami?

Link to comment
Share on other sites

jj, origin.. je super. ale to jsou vÅ”ecky jejich alba ostatně:D jĆ” mĆ”m prostě nejradÅ”i pĆ­sničky na absolution... nƔƔƔdhernĆ½ texty..

a jeÅ”tě řekni že Hysteria nenĆ­ bomba pĆ­snƭčka a fakt jednu ode mě schytĆ”Å”:whip:

Link to comment
Share on other sites

ani nevĆ­Å” jak ti zĆ”vidĆ­m že jsi je viděl:cry: musĆ­ tež jednou přijet k nĆ”m. v poslednĆ­ době už se to začƭnĆ” lepÅ”it s naÅ”ima koncertama, tak snad... oni, bloc party, arctic monkeys a the strokes (ten jejich prvnĆ­ koncert jsem nějak nestihla:cry:) a nic jinĆ©ho ke Å”těstĆ­ nepotřebuju:D

Link to comment
Share on other sites

bloc party o ničem? hochu ty mě dneska Å”tveÅ”. vĆ­Å” to?:sneaky:

coldplay už čoveče poslouchĆ”m mĆ­Åˆ a mĆ­Åˆ. ne že bych je už neměla rĆ”da, ale už to nenĆ­ takovĆ” zĆ”vislost jako to bĆ½valo... teda pokud by přijeli do čr, tak bych se možnĆ” stavila:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



Ɨ
Ɨ
  • Create New...