Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Czech Fans


janula

Recommended Posts

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ahojky lidi. Tak jsem po několika měsících zase tady. Už se mi to zdá spíš jako roky.. Asi už mě nebaví psát anglicky:) Nebo už spíš tolik neposlouchám Coldplay jako dřív.. Škoda, už se mi po tom stýská:laugh3: Je tady něco novýho?? Kolik už je tady lidí z česka (slovenska)? Jestli posloucháte aj jiné indie skupiny jako bloc party, opičky, atd. tak se připojte k českému indie foru. Tam teď chodím častěji:)

Link to comment
Share on other sites

Ahojky lidi. Tak jsem po několika měsících zase tady. Už se mi to zdá spíš jako roky.. Asi už mě nebaví psát anglicky:) Nebo už spíš tolik neposlouchám Coldplay jako dřív.. Škoda, už se mi po tom stýská:laugh3: Je tady něco novýho?? Kolik už je tady lidí z česka (slovenska)? Jestli posloucháte aj jiné indie skupiny jako bloc party, opičky, atd. tak se připojte k českému indie foru. Tam teď chodím častěji:)

 

Fakt? No já právě teď taky poslouchám cokoli jinýho víc než Coldplay. Jaká je adresa toho fóra?;)

Link to comment
Share on other sites

hmm, moc fotek z posledni doby nemam. a z toho co mam tak jsem s cepkou (tam by jsi toho moc z ucesu nevidel:)) a vypadam tam navic jak magor, takze asi posilani zadne nebude:). no zkratka jsem presla z dlouhych vlasu na kratke. proste kure:D az budou poradne fotky, tak se podelim:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...