Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Czech Fans


janula

Recommended Posts

  • Replies 838
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
tohle forum je tak zanedbavany :D a vubec nevim, kdo za to muze :P :laugh3:

kdeze jsme to vubec skoncili? joo, jak Guy nosi sukni...a kdy pribudou lodicky a paruka? :P :laugh3: :P

 

No jo, stydet by ses mela, mas po mature, spoustu volna, beztak se cely dny jenom flakas a stejne si nenajdes chvilku abys sem neco napsala :D

 

Paruku? Nepotrebuje! Si tak matne vzpominam, ze prvni fotka Coldplay co jsem kdy videla, byla nekdy z obdobi AROBTTH a jeho uzasny afro haro bylo to prvni, ceho jsem si vsimla :D

Ale to uz je davno...

Link to comment
Share on other sites

No jo, stydet by ses mela, mas po mature, spoustu volna, beztak se cely dny jenom flakas a stejne si nenajdes chvilku abys sem neco napsala :D

 

Paruku? Nepotrebuje! Si tak matne vzpominam, ze prvni fotka Coldplay co jsem kdy videla, byla nekdy z obdobi AROBTTH a jeho uzasny afro haro bylo to prvni, ceho jsem si vsimla :D

Ale to uz je davno...

 

tsss :D jsem jezdila jako dement po cely republice kvuli prijimackam a este bych se mela stydet....no hanba mi! :D :D ale ted uz si ty chvilky fakt najdu :D :D

 

no..to haro bylo neprehlednutelny....ten skoroholohlavej zbytek kapely byl proste hrozne amaterskej...neni nad poradny kadere...a sukni...a svaly...jeeeeje...:laugh3:

Link to comment
Share on other sites

blbe dopadly... :D nedokazu se rozhodnout, kam jit..to jsem se radsi nemela dostat nikam :D :D

 

juuu...to je jak v lonsky reklame na Vodafone :D Konecne mame prilezitost ocenit jeho oci v cele krase :D

 

btw....WTF???? Chris ma nausnici? :o :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

no....vlastne si neni nac stezovat :D

:laugh3: no vidis...a to k tomu stacilo jedno jediny video :D

moje rec....proc zrovna Chris, zrovna hned obe usi..jezismarja....zlata jedna Berrymanovic...treba mu to ale manzelka brzo zatrhne :laugh3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...