Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

da polish zone/ strefa polska


weedy_gonzalez

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Dobrze :embarassed:

 

Wielkanoc w mojej rodzinie

 

Wielkanoc w mojej rodzinie jest zawsze wesoła, bo jesteśmy wszyscy razem. Dzień przed

 

Wielkanocą mama piece ciastka i chleba i gotuje jajka i szynkę ktorzych nosi poświęcić ze

 

siostrami. Jeśli jest piękny dzień jedziemy na PRC i tam pijemy kavę i długo rozmawiamy.

 

Na Wielkanoc razem jemy i idziemy na mszę. Potem zjemy obiad i oglądamy telewizję pijąc

 

kawę i herbatę. Popołudnie jedziemy odwiedzić dziadkowie w Ludbregu i znowu jemy i

 

roskoszowamy się. Tam jest zawsze interesujące bo babcia opowiada jak jest było kiedy ona

 

była mała. To są bardzo śmieszne opowiadania. Potem idziemy do pięknego lasu imiona

 

Lasna, który jest niedaleko domu babcie. Bardzo lubię ten las, bo kiedy byłem mały szedłem

 

tam z moją babcią szukać grzybie i kwiecie. Mogełbym tam być długo i rozmyślać. Ale

 

wszystko co jest pięknie krótko trwa i trzeba jechać do domu. Wieczorem nie jestem z

 

rodziną bo idę z moimi przyjacielami na kawę i długo rozmawiamy o tem gdzie byliśmy i co

 

robiliśmy, a najważniejsze, co jeliśmy.

 

 

 

 

Wiem....wiem....jest okropny....:confused:

 

Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Coralinaa też polka :) też pomoże

 

Wielkanoc w mojej rodzinie

 

Wielkanoc w mojej rodzinie jest zawsze wesoła, bo jesteśmy wszyscy razem. Dzień przed Wielkanocą mama piecze ciastka i chleb, gotuje jajka i szynkę które poświęcimy z siostrami. Jeśli jest piękny dzień jedziemy na PRC i tam pijemy kawę i długo rozmawiamy.

Na Wielkanoc razem jemy i idziemy na mszę. Potem jemy obiad i oglądamy telewizję pijąc kawę i herbatę. Popołudniu jedziemy odwiedzić dziadków w Ludbregu i znowu jemy i roskoszujemy się. Tam jest zawsze interesująco, bo babcia opowiada jak było, kiedy ona była mała. To są bardzo śmieszne opowiadania. Potem idziemy do pięknego lasu zwanego Lasna, który jest niedaleko domu babci. Bardzo lubię ten las, bo kiedy byłem mały szedłem tam z moją babcią szukać grzybów i kwiaty. Mógłbym tam być długo i rozmyślać. Ale wszystko co jest pięknie krótko trwa i trzeba jechać do domu. Wieczorem nie byłem z rodziną, tylko z moimi przyjacielami na kawie;długo rozmawialiśmy o tym gdzie byliśmy i co robiliśmy, a najważniejsze, co jedliśmy.

Link to comment
Share on other sites

tylko powinno być jeszcze "Wieczorem nie byłem z rodziną, tylko z moimi przyjaciółmi..."

Sorry...i didn't notice :)

 

Zapraszam na Polish Coldplay Message Board, w celu podszlifowania polskiego :)

(jest kącik International, a tam zawsze slużymy pomocą obcokrajowcom)

Link to comment
Share on other sites

ta piosenka jest cudowna a w video wyglada chris jak zawsze swietnie . nie moge uwierzyc ze gwyneth drogie dziecko urodzila . napewno bedzie takie piekne jak apple . imie mogli wybrac lepsze moses kojarzy sie za bardzo z biblia .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...