February 17, 200521 yr please if you are hungarian then write something beautiful :) :) :) :) :) i am actually from pécs
March 3, 200521 yr Ok. Hello minden hungarian astronaut-nak a hipertérben. Remélem, egyszer elkeveredik a banda kicsiny hazánkba is :drummer: üdv Pécs, szépet majd máskor írok :)
March 7, 200521 yr Hello! Én meg szentendrei vagyok. Valami szépet? Legyen mondjuk: Nothing matters except life and the love we make ;)
June 3, 200521 yr Hello nép:) Gondoltam benézek az international részbe de nem vártam hogy Hungaryt találok... Jó lenne tényleg ha jönnének ide is, de viszont Bécshez közel lesznek vmi fesztiválon július 10-én, megy vki? Ha igen, jó neki... Szépet? "And we live in a beautiful world; Yeah,we do, yeah,we do...."
June 4, 200521 yr Én megyek :D Viszont kár, hogy 18:00-kor kezdődik. Sokkal hangulatosabb egy ilyen koncert sötétben. Sebaj, csak legyen a White Shadows v. a Talk a számok között.
June 9, 200521 yr Negyed 10-kor lesz...nézd: http://www.nuke.at/index.php?id=nukelineup3 Amúgy hogy lehet oda kijutni? Vagy ha kocsival mész, akkor mindegy...
June 19, 200521 yr hello mindenki! én nem meek bécsbe :( cserébe a müncheni koncira megyek!! :) örülök h itt is jelen vagyunk mink is :)
June 21, 200521 yr Hoppá, ezt nem is tudtam! Richard Ashcroft + Coldplay, szép nap lesz július 10. :) Amúgy autóval megyek, sajnos. :blank:
June 26, 200520 yr na emberek november 26-án jön a coldplay a sportarénába!!!! :o ezt mástól is hallottam....honnan az infó???
June 26, 200520 yr Blikkben volt....de szerintem ez biztos, hiszem eddig is mindig megírták, hogy kik jönnek, és tényleg jöttek...
June 27, 200520 yr Budapestre jön a Coldplay November hatodikán a Budapest Sportarénában lép fel a Coldplay - ha erre a hírre nem ugrik be semmi, nyugodtan vegyük úgy, mintha az R.E.M., a U2 vagy a Radiohead hazai koncertjének hallatán színlelnénk semlegességet. Valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva hazánkban a gitár, basszusgitár, énekes, dobos felállásban játszó zenekarok szinte kizárólag alternatív bandaként nyerhetnek létjogosultságot, mintha ez az összeállítás és a popzene eleve összeférhetetlen lenne. Határainkon kívül azonban egyáltalán nem frusztráló könnyűzenésznek lenni, sőt, kifejezetten jól meg lehet belőle élni. Tökéletes példa erre a brit Coldplay: a csapat szemérmetlenül fiatalon érte el a világhírnevet: az első két lemezből összesen már több mint húszmillió példány fogyott, ami bőven a sztárzenekar kategóriába emeli a négyest. Ugyanakkor igaz, hogy az együttes sikere ugyanazokkal a tulajdonságokkal magyarázható, mint amelyekért a legtöbb bírálatot kapja: a túlzott jólneveltséggel, a karakternélküliséggel, a jellegtelenséggel. A lemezvásárlókat azonban nem zavarja, hogy a frontember, Chris Martin úgyszólván a rock'n'roll antitézise, és az sem, hogy a zene elsőtől az utolsó hangig teljesen rádióbarát, ártalmatlan, sőt steril. Viszont kétségtelenül kellemes hallgatnivaló, visszafogottan lelkizős szövegekkel és a kötelező melankóliával, amely azonban úgy tűnik, a 21. század átlagemberének is sajátja. A közönség feltétlen támogatását bizonyítja legalábbis, hogy a csapat harmadik, X&Y című nagylemezéből már az első héten 464 ezer példányt fogyott Angliában, ezt a csúcsot eddig csak az Oasis szintén harmadik albuma, az 1997-es Be Here Now szárnyalta túl. November 6-án a hazai közönség élőben is meghallgathatja tehát az új albumot - és feltehetően a Coldplay eddigi slágereit - addig pedig érdemes a külföldi klipcsatornákat böngészni: biztosak lehetünk benne, hogy naponta többször is láthatjuk majd az új album videóit. Coldplay, Budapest Sportaréna, november 6. Itt nem tudom, hogy miért hatodikát írnak, de majd kiderül.....
June 29, 200520 yr Én a NKÖM honlapján találtam ezt, talán hitelesebb, mint a Blikk... http://www.kultura.hu/culture/music/popular/news/D999_news_99540.html de hivatalos honlapon még semmi nincs. ... hátha nem kacsa... :)
June 30, 200520 yr Én a NKÖM honlapján találtam ezt, talán hitelesebb, mint a Blikk... http://www.kultura.hu/culture/music/popular/news/D999_news_99540.html de hivatalos honlapon még semmi nincs. ... hátha nem kacsa... Kösz! :) Már egyre több helyen 6.-át írnak, szóval lehet h az a valós dátum. Még jegyeket sem lehet rendelni, pedig pl a decemberi Simply Redre már igen...
July 7, 200520 yr sziasztok foldijeim! :) nohat en is hallok hatodikat, sok fele, szoval, szentem higgyunk es oruljunk :D es persze majd menjunk a koncertre :)
July 9, 200520 yr Hmmmm....a mai Blikkben az van, hogy nem jönnek, mert Chrisnek hangszálgyulladása van, és ezért csak néhány fellépést vállalhat...ez érdekes, egész évben turnéznak, és még november végén is lesznek spanyolországi koncertek, nem hallottam még, hogy lemondták volna bármelyiket is. Max a magyar szervezők hülyék és nem tudták megoldani.
July 15, 200520 yr kedves mindenki!! remélem jönnek.imádom őket ezért el is mentem ausztriába.rohadt jó volt.egész végig rázott a hideg és egyszerűen csak álltam ott lenyűgözve hogy itt van a coldplay akiket már több mint 4 éve folyamatosan hallgatok és játszanak nekünk.csodálatos volt. tehát ha jönnek pestre akkot ott a helyünk :D :D :D
July 27, 200520 yr Sziasztok! Nem akarok hangulatrontó lenni, de ma ezt találtam a mailboxomban. Hungary is nowhere! :stunned: Lehet h. tényleg le kellett mondani pár koncit betegség miatt és későbbi időpontra teszik át, v. a szervezők bénáztak - akkor pedig elmehetnek ... Coldplay have just announced several new tour dates across Europe in October and November this year. 26 October: Sports Palace, Antwerp, Belgium 28 October: Arena, Oberhausen, Germany 30 October: Forum, Copenhagen, Denmark 31 October: Spektrum, Olso, Norway 7 November: Globe, Stockholm, Sweden 9 November: Arena, Leipzig, Germany 10 November: Maimarkhalle, Mannheim, Germany 12 November: Hallenstadion, Zurich, Switzerland 14 November: Fillaforum, Milan, Italy 15 November: Palamalagott, Bologna, Italy 17 November: Dome, Marseille, France 18 November: Zenith, Toulouse, France 20 November: Palau Saint Jordi, Barcelona, Spain 22 November: Palacio de Deportes, Madrid, Spain 23 November: Atlantico Pavillion, Lisbon, Portugal 25 November: Velodromo Anoeta, San Sebastian, Spain 28 November: Tony Garnier Hall, Lyon, France 29 November: Bercy, Paris, France
August 12, 200520 yr most akkor mi is a helyzet? en azt hallottam, hogy cm hangszalaival van vmi bibi es le kell, hogy mondjanak par koncertet. ennek ellenere ugy nez ki, hogy eleg elfoglaltak oktoberben es novemberben. na most akkor mi is van? :huh:
Create an account or sign in to comment