February 15, 200620 yr sziasztok tesók! hogy megy az életetek? ou,bocsánat,én nem vagyok Magyar,de tudom a nyelveteket,nem baj,ha írtam ide?
March 10, 200620 yr Radiohead jön a Sziget Fesztiválra! :shock: aztak*rva! :shock: szerintem akkor ott leszek,MUSZÁJ OTT LENNEM!!! aug 9-16,Budapest!
March 11, 200620 yr hehe,de tényleg el kell mennem,valószínűleg szünetem lesz akkor,szóval szabad időm lenne bőven... :smug2:
March 11, 200620 yr Lehet hogy jössz Magyarországra? Ez tök jó! :cool: Amúgy hiányzik a mi kis hazánk? :) Elvégre éltél itt néhány évet :)
March 11, 200620 yr haha persze,hogy hiányzik,főleg Budapest :uneasy: de azért remélem minél többször el tudok majd jönni...jó is lenne :smiley:heh
March 16, 200620 yr Miért van ilyen kevés magyar itt? :bigcry: Amúgy üdv minden magyar rajongónak :D :D
March 17, 200620 yr hehe' date='de tényleg el kell mennem,valószínűleg szünetem lesz akkor,szóval szabad időm lenne bőven... :smug2:[/quote'] ha tudsz akkor meg gyere el :)
March 17, 200620 yr Szia Juli!! :) Kösz megvagyok de ez az idő sokszor teljesen lehangol :( Mi újság veled? :)
Create an account or sign in to comment