January 26, 200620 yr Én már rég lecsekkoltam a képeket :) Gondoltam, most már én is beköszönök :D Sziasztok :kiss:
January 27, 200620 yr Üdvölzet minden Coldplay rajongónak!!! Most vagyok itt először. Ti mióta hallgattok Coldplay-t ? Mégegyszer üdvözlet mindenkinek :)
January 27, 200620 yr azt nem tudom megmondani.. üdv örülök, hogy hirtelen fellendült a forgalom ezen a kis szerény fórumon :D :D
January 27, 200620 yr Azt én sem tudom pontosan. Én három albumról tudok: Parachutes Rush Of Blood To The Head X&Y Persze lehet hogy van több is. Magyarország melyik részéről vagytok?
January 27, 200620 yr en csak eltem ott (bocsi,hogy most ekezetek nelkul irok),6 evet pontosan es Budapesten.most Svajcban elek,egyebkent orosz vagyok ;) 3 albumuk van,11 single es sok "kalozalbum" ami nem hivatalos,meg hat ugye Ode to deodorant kazetta :wink3: :P
January 27, 200620 yr Akkor az albumot eltaláltam :D Mikor mentél el Magyarországról? (Lehet már kérdezték tőled)
January 27, 200620 yr bizony :sneaky: :lol: ;) tavaly Oktober elejen,most az ittani nyelvet tanulom,ami nem konnyu :confused: . te hol laksz?
January 27, 200620 yr Én Dorogon lakom Komárom-Esztergom megyében. És melyik nyelvet tanulod, mert úgy tudom Svájcban beszélnek franciául is, németül is. Erre a kettőre emlékszem :)
January 27, 200620 yr ahol en elek nemetul,es ez a hivatalos itt (ertsd : ujsag,TV nemet es iskolaban is kizarolag nemetul lehet kommunikalni),de a svajciak egymas kozott svajci-nemetul beszelnek,ami egy nyelvjarasa a nemet nyelvnek :confused: .eleg nehezen lehet erteni :uneasy:
January 27, 200620 yr Most nekem mennem kell. Még biztosan összefutunk itt. :) A nyelvtanuláshoz sok sikert és kitartást :) Jó éjt!!!
January 31, 200620 yr Azt én sem tudom pontosan. Én három albumról tudok: Parachutes Rush Of Blood To The Head X&Y Persze lehet hogy van több is. Magyarország melyik részéről vagytok? Én is csak erről a háromról tudok. Én Budapesten élek :)
January 31, 200620 yr bizony :sneaky: :lol: ;) tavaly Oktober elejen' date='most az ittani nyelvet tanulom,ami nem konnyu :confused: . te hol laksz?[/quote'] nem azért, de én november elejére emlékszem..
February 1, 200620 yr :/ hát az nem jó.. én most nem vagyok fáradt egy jót aludtam délután, mert különben este elaludnék, és mindenképp ki kell olvasnom a kötelező olvasmányt.. :confused:
February 1, 200620 yr Hála a jó égnek nekem már nem kell kötelezőt olvasni. Persze van egy csomó más dolog amit viszont ha nem olvasok el akkor magamra vethetek :) De most megyek.Minden jót! :) Szia :)
Create an account or sign in to comment