April 19, 200620 yr Author wtf??????????????, ja mám chlpy jenom na dvou místach(sneaky) na tvá ri a tam dole
April 19, 200620 yr ja vim ale znam i takove, kteri uz se musely zacit holit v tolika. Tebe jsem bohuzel jeste nevidela, takze nemuzu posoudit. Ale neboj to prijde. A mozna se budes holit i jinde:)
April 24, 200620 yr ok bye bye.. and i see you're online now change the invisible mode? :kiss: the invisible mode is annoying
Create an account or sign in to comment