August 7, 200619 yr da mai is eu pe aici:) am facut si eu un topic pentru romani mai demult...acuma cred ca-i pe pagina a doua sau a treia.... Ma bucur ca mai e cineva din Romania pe aici,au mai venit cativa dar na-u stat numa vreo doua saptamani. Welcome anyway!:wink:
August 9, 200619 yr Author hagi is the best. scuze nu stiam ca avem topic am crezut cas "singur" pe aci'
August 14, 200619 yr nici o problema ;) eu acuma is la mare si de aia n-am mai intrat:cool: sper sa mai vorbim:)
August 14, 200619 yr Ok I can't speak Romanian but Ive always thought it is a cool language. Lots of random Z's and thrown in lol - love it!
September 2, 200619 yr Author :) , oh yeah, I hope coldplay whould make time for romania in the next world tour.... ce mai spuneti?,mam uitat pe forumul la maghiari si ziceau intrun articol ca coldplay a fost la ei in concert acum cativa anii :( dece nu mam dus oare?
September 10, 200619 yr Ma alatur si eu grupului.Multe salutari! I-am vazut anul trecut la München ,a fost suuuuperb mai ales ca In deschidere a cantat Richard Ashcroft.
September 10, 200619 yr Salut!!:dance:bine ai venit! Wow,i-ai vazut live!ce tareee:Dsi Richard Ashcroft....grozav:nice:
September 12, 200619 yr Coubertin Platz Im Olympiapark-München Twisted Logic Tour 2005 COLDPLAY Special guests:Richard Ashcroft & Tomte Pentru cei interesati am si eu un forum :http://psihologie.kostenloses-forum.tk/psihologie.html
September 13, 200619 yr exact,esti foarte norocos!pacat ca nu vin si ei pe aici.poate poate dupa urmatorul album,cine stie... oh,ai si tu un forum:)o sa ma uit peste el
September 18, 200619 yr Author poate avem ceva noroc ca si cu shakira si cu Depeche mode si vin si ei prin tara..., ce vis super...
Create an account or sign in to comment