Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Koalicija ex-Jugoslovanskih držav! :D


Ms Magpie

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

U poslednjih mesec dana puno slušam ex-Yu pesme, kao i one koje su novije ali od ex-Yu bendova. To su pesme koje znam od kad sam bila baš mala ali im nikada nisam znala imena ni ko ih peva, i ovog leta sam konačno imala priliku da saznam imena nekih pesama... Neke od njih: YU Grupa - Crni leptir; YU Grupa - Mornar; Prljavo Kazalište - Marina; Prljavo Kazalište - Kiše jesenje; ...

 

Zanima me da li i vi slušate nešto od ove muzike. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ja sam imala fazu slušanja Prljavog kazališta i bila na par koncerata. Al pustilo me. Te stare stvari su dobre, ali ove nove mi se ne sviđaju. A od ostalih ex-Yu bendova nikog nisam baš ono slušala, znam te pjesme ali ih nikad nisam doma upalila, čujem ih vani ili tako.

Link to comment
Share on other sites

U poslednjih mesec dana puno slušam ex-Yu pesme, kao i one koje su novije ali od ex-Yu bendova. To su pesme koje znam od kad sam bila baš mala ali im nikada nisam znala imena ni ko ih peva, i ovog leta sam konačno imala priliku da saznam imena nekih pesama... Neke od njih: YU Grupa - Crni leptir; YU Grupa - Mornar; Prljavo Kazalište - Marina; Prljavo Kazalište - Kiše jesenje; ...

 

Zanima me da li i vi slušate nešto od ove muzike. :)

Kiše jesenje o o o o o! :D

 

Ja, nekaj pesmi of ex-Yu bendov mi je kar všeč. Recimo: Bajaga - Tamara, Bijelo dugme - Ne spavaj mala moja, Djavoli (kako se napiše?) - Ivona, Jagode i čokolada, Zabranjeno pušenje - Možeš imat moje tijelo in tista pesem... Đuli :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...