Jump to content
✨ STAY UP TO DATE WITH THE WORLD TOUR ✨

Koalicija ex-Jugoslovanskih držav! :D


Ms Magpie

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa da. Ni mi ne učimo slovenski. S tim da se u Bosni priča neka mješavina Hrvatskog i Srpskog pa je to dosta slično. No Slovenaca ima dosta za vrijeme ljeta pa neke stvari naučiš. Nakraju se snađemo...

Cimra in njena prijateljica se stalno smejeta, ko ena od njiju izjavi nekaj, česar druga nikoli ne reče :lol: Razlike so, ampak jih vsaj jaz ne opazim.

 

 

i know that Jugoslavija doesn't exist anymore.

 

well arab thread is linked on a sub-list then i can open another sub-list too, of geographic areas and add this thread and centre europe thread too, if you all agree with. :) (i just want the section keeps organized).

You can add it to the list, it's fine by me. :)

Link to comment
Share on other sites

Zašto nas je ovako malo sa ovako velikog prostora?! :confused:

Kako ljudi u vašoj okolini prihvataju Coldplay? Moje društvo ih baš i ne sluša ali nema ništa protiv, ali poznajem mnogo ljudi koji uopšte ne znaju šta je dobra muzika... A i časopisi nisu ništa bolji - imam po 7 postera Jonas Brothersa, Britney Spears, Rihanne, HSM, Tokio Hotela i Rebelde :veryangry2:

Link to comment
Share on other sites

Ima Rebelde, i to previše. Ima i svih ostalih koji su napisali dve dobre (ili slušane) pesme i sad su "zvezde". :angry:

U poslednjem broju jednog časopisa kojeg kupujem, sve je bilo o tim "zvezdama". (Ne znam zašto sam ga uopšte kupila, ali valjda se vredi nadati - u jednom broju letos, Coldplay su bili na dve strane). Na primer, neki od naslova: "Cool mesto - Toluca Lake - Tamo žive Miley, Zac, Jonasi, Van, Ash & Co.", "Tokio Hotel - Novi album na proleće - puno novih i zanimljivih dueta sa braćom Kaulitz", "Rihanna & Chris Brown - Tajna veridba"... i u svakom broju slični naslovi. :rolleyes: :dozey: :angry:

Kada čujem neke od srpskih izvođača, one "narodnjake", bude mi muka. A previše ih puštaju, stvarno!!!

Link to comment
Share on other sites

Se ena Slovenka, ki je sele zdaj vidla tole ... ojej;)

super je tale forum, da clovek izve se kaj "dodatnega" ...:P

Pa lep pozdrav vsem!

 

p.s.:Med karticam sem opazila eno, kjer je pisalo SLO na takem ozadju kot VIVA- lepa!

Oooo zakon! :D Živjo živjo, dobrodošla tuki, lepo je videt še nekoga iz Slovenije! :)

 

Zašto nas je ovako malo sa ovako velikog prostora?! :confused:

Kako ljudi u vašoj okolini prihvataju Coldplay? Moje društvo ih baš i ne sluša ali nema ništa protiv, ali poznajem mnogo ljudi koji uopšte ne znaju šta je dobra muzika... A i časopisi nisu ništa bolji - imam po 7 postera Jonas Brothersa, Britney Spears, Rihanne, HSM, Tokio Hotela i Rebelde :veryangry2:

Bleh, vsi poslušajo ali Rihanno ali RBD ali narodnjake ali metal. Poznam samo 2-5, ki imajo radi Coldplay. :\

 

Kada čujem neke od srpskih izvođača, one "narodnjake", bude mi muka. A previše ih puštaju, stvarno!!!

Jaz osebno nimam nič proti temu, da jih ljudje poslušajo ... ampak predvajanje narodnjakov na mobitelu na avtobusu tako glasno, da ne slišiš drugega, je pa too much.

Link to comment
Share on other sites

Joj... Tu su svi poludili za srpskim narodnjacima. Ima i kod nas smeća naravno. Ah da obožavam te časopise, imamo i mi takvih. Najvažnija vijest je kako je C.Brown natukao Rihanna-u. Ma boli mene briga za to. A da ne spominjem Tokio Hotel, Miley i ostalu ekipu. No ništa mi ne smeta uhu kao narodnjaci i svo to smeće... U svakom slučaju smeća ima gdje god hoćeš, kod vas, kod nas, u Bosni... Svugdi.

 

 

Jaz osebno nimam nič proti temu, da jih ljudje poslušajo ... ampak predvajanje narodnjakov na mobitelu na avtobusu tako glasno, da ne slišiš drugega, je pa too much.

 

I kod vas to rade? U busu??? UŽAS!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now



×
×
  • Create New...